امضای‌تفاهم‌نامه همکاری سازمان بسیج ‌وکمیته ‌امداد امام (ره)

تهران-ایرنا- تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان بسیج مستضعفین و کمیته امداد امام خمینی (ره)، به‌منظور همکاری بسیج و کمیته امداد در حوزه‌های اشتغال، خدمت‌رسانی، مسکن، توانمندسازی اقتصادی و دیگر حوزه‌های خدمات عمرانی و اجتماعی، امضا شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین، سردار «غلامرضا سلیمانی» در آیین امضای این تفاهم‌نامه، با بیان این‌که امیدواریم در قالب این تفاهم‌نامه، بسیج به‌عنوان خادم ملت به‌ویژه محرومین، کمک‌های موثری داشته باشد، اظهار داشت: با گسترش و تعمیق این تفاهم‌نامه، می‌توانیم براساس منظومه فکری رهبر معظم انقلاب اسلامی، یک حرکت عمومی را در جهت اشتغال، کارآفرینی و شرکت‌های دانش‌بنیان آغاز کنیم.

وی افزود: با امضای این تفاهم‌نامه، در پی آن هستیم که بتوانیم اشتغال را گسترش دهیم تا اقتصاد کشور مردمی شود؛ لذا این آمادگی را داریم که تمام ظرفیت‌ها را بسیج کنیم تا مسئولیت خود را فرا تر از مفاد تفاهم‌نامه انجام دهیم.

سردار سلیمانی ادامه داد: اعتلای جامعه مستضعف و افرادی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از آرمان‌های امام راحل است که امیدواریم در قالب این تفاهم‌نامه، این موضوع اجرایی شود.

اجرای این تفاهم‌نامه باعث دلگرمی نیازمندان می‌شود

«مرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز در آیین امضای این تفاهم‌نامه، اظهار داشت: ظرفیت‌های زیادی در کشور وجود دارد که باعث می‌شود هیچ‌ مشکلی بدون حل نماند؛ به‌عنوان مثال، ما در بزرگ‌ترین مشکل کشور که دفاع مقدس بود، در نهایت پیروز شدیم و این موضوع در تمام فتنه‌هایی که کشورمان با آن مواجه بوده نیز صادق است.

وی افزود: «اشتغال»، «مسکن» و «فرهنگ‌سازی» سه رکن اساسی کمیته امداد امام خمینی (ره) در بخش «توانمندسازی» هستند که همواره مورد توجه قرار داشته و این تفاهم‌نامه نیز در همین راستا تنظیم شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: اجرای این تفاهم‌نامه همزمان با تحریم‌های ظالمانه دشمن، می‌تواند باعث دلگرمی نیازمندان شود؛ حتی آن‌هایی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار ندارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار سیاست