توجه به ساخت و تکمیل طرح‌های دارای تاثیرات اجتماعی در حاشیه شهر یزد

یزد _ ایرنا _ رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت:یکی از اولویت های این سازمان در سالهای اخیر توجه و اهمیت به احداث و تکمیل طرح های دارای تاثیرات اجتماعی در حاشیه شهرها است. 

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد، سید مجتبی حسینی پور  در بازدید از طرح های توسعه شهری واقع در مناطق حسن آباد و صدر آباد افزود: خوشبختانه توام شدن اعتبارات مناطق حاشیه ای و اعتبارات بازآفرینی شهری نوید بخش اتفاقات خوبی در استان و نیز شهر یزد است .

 وی اظهار داشت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی طی سالهای اخیر حمایت هایی را در جهت تامین زیرساخت های شهری و کمک به برخی طرح های شهرداری در این مناطق به عمل آورده است .

همچنین رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد  در بازدید از کتابخانه علامه جعفری حسن آباد، درخواست توسعه کتابخانه با توجه به اختصاص زمین همجوار از طرف نهاد کتابخانه های استان را بررسی کرد .

کتابخانه علامه جعفری حسن آباد تکمیل شده و در حال بهره برداری است و برخی از تجهیزات آن از محل اعتبارات طرح کاهش آسیب ها تأمین شده است. 

حسینی پور همچنین از کمربندی حسن آباد بازدید کرد.

برای این طرح که از محل اعتبارات بازآفرینی و توسط راه و شهرسازی تکمیل  شده و در حال بهره برداری است مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است. 

همچنین مشکلات احداث کلانتری حسن آباد نیز با حضور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مورد بررسی قرارگرفت این طرح از سال ۱۳۹۸ شروع شده و کل اعتبار آن از محل استانی تأمین گردیده است.

در بازدید از پارک بزرگ حسن آباد اعلام شد این طرح نیز از محل اعتبارات استانی و شهرداری در سالهای گذشته تکمیل  و قابل توسعه است.

 حسینی پور همچنین در بازدید از طرح نیمه تمام مرکز سلامت منطقه صدرآباد گفت: کمبود این مرکز در این منطقه  به خوبی حس می شود.

طرح مرکز سلامت صدرآباد که از محل اعتبارات ستاد بازآفرینی شروع شده و درحال حاضر ۳۵ درصد پیشرفت داشته است .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها