۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد

اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: ️بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی ۴۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۴۸ ساعت گذشته در استان مرکزی شناسایی شدند.

دکتر محمد جمالیان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از ۴۷ بیمار جدید، هشت نفر در بیمارستان‌های استان بستری شدند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: ۳۹ بیمار نیز به صورت سرپایی بودند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.
جمالیان در ادامه افزود: ۳۴ هزار و ۹۸۱ نفر تاکنون در استان مرکزی به کووید ۱۹ مبتلا و در ۴۸ساعت گذشته چهار بیمار بدحال فوت کردند که شمار افراد جان باخته در استان مرکزی به یک هزار و ۴۱۷ نفر رسیده است.

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه در شبانه‌روز گذشته ۶۹ نفر از مبتلایان به کرونا جان باختند، گفت: با این حساب مجموع جانباختگان این بیماری به ۵۷ هزار و ۲۹۴ تن رسید.

سیما سادات لاری، گفت: از دیروز تا امروز ۴ بهمن ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۲۰۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۴۹۵ نفر از آنها بستری شدند.

به گفته وی، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۳۶۷ هزار و ۳۲ نفر رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها