شهردار تبریز: فضاسازی شهری در دهه فجر باید مبتنی بر منویات رهبری باشد

تبریز - ایرنا - شهردار تبریز گفت: فضاسازی شهری در ایام دهه مبارک فجر باید مبتنی بر منویات رهبر معظم انقلاب باشد.

ایرج شهین باهر، روز شنبه در جلسه ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر با اشاره به اینکه شهرداری تبریز به عنوان ستاد اجرایی گرامیداشت این ایام انتخاب شده است، افزود: با توجه به محوریت بیانیه گام دوم انقلاب در فضاسازی شهری، باید عملکرد مدیران جهادی در راستای مفاد این بیانیه بیش از پیش به اطلاع مردم برسد.

وی اظهار داشت: شور و حال ایام الله دهه مبارک فجر باید زنده نگه داشته شود و حس و حالی که مردم در زمان انقلاب اسلامی داشتند، دوباره در سطح شهر تداعی شود.

شهردار تبریز با بیان اینکه ما باید رهبری داهیانه حضرت امام خمینی (ره) را که انقلاب را به سرمنزل مقصود رساندند، بار دیگر به مردم نشان دهیم، گفت: امام راحل همیشه به این موضوع تاکید داشتند که مدیران کارهایی که انجام می دهند را اعلام کنند تا مردم در جریان امور قرار گیرند.

شهین باهر، با اشاره به اینکه شهرداری تبریز ۱۰۷ عنوان برنامه به مناسبت دهه فجر اجرا می‌کند، ادامه داد: امسال به دلیل محدودیت های کرونا، برنامه ها دهه فجر متفاوت خواهد شد و تلاش می شود با فضاسازی ویژه ای حق مطلب را در این ایام مبارک ادا کرد.

وی یادآوری کرد: ما علاوه بر وظیفه اداری، به عنوان یک ایرانی وظیفه انسانی نیز در قبال خون هایی که در راه انقلاب اسلامی ریخته شده داریم و به کسانی که با از جان‌گذشتگی، انقلاب اسلامی را رقم زدند، بدهکار هستیم.

شهردار تبریز گفت: اگر ما امروز در جهان حرفی برای گفتن داریم و در آمریکا یک رئیس جمهوری می آید و کشور ایران را محوریت صحبت های خود قرار می دهد، نتیجه استقلال ملت ایران و سربلندی انقلاب اسلامی به رهبریت امام خمینی (ره) است.

شهین باهر، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران معادلات زیادی را در جهان به هم زده است، افزود: ایران همان مملکتی است که مردم آن قبل از انقلاب هیچ اختیاری برای خود نداشت و از خارج از کشور برای آنها تصمیم گرفته می شد.

وی با تاکید بر اینکه باید همیشه به مردم یادآوری شود که ما قبل از انقلاب کجا بودیم و با پیروزی انقلاب اسلامی به کجا رسیده ایم، اظهار داشت: ما در دهه فجر نشان می دهیم که همچنان پای کار هستیم و پشت رهبری ایستاده ایم.

شهین باهر ادامه داد: ما همچنان این پیام را به گوش جهانیان می رسانیم که روی اعتقادمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی پایبند هستیم و تلاش می کنیم این انقلاب با سربلندی به راهش ادامه دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها