خدمت سربازی فرصتی برای تعالی شخصیت اجتماعی است

تهران - ایرنا - معاون هماهنگ کننده یگان‌های ویژه ناجا گفت: دوره خدمت سربازی علاوه بر کارکرد نظامی و انتظامی، آماده کردن جوانان برای حضور موثر در عرصه های مختلف اجتماع است و سربازان وظیفه باید از این دوران طلایی برای تعالی بخشیدن به شخصیت اجتماعی خود استفاده کنند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ پاسدار سلمان قلی زاده در جمع کارکنان وظیفه یگان های ویژه ناجا ضمن ادای احترام و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، عرصه نظم و امنیت و جبهه مقاومت به ویژه سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: سرباز، زینت کشور است و خدمت سربازی درس صبر، استقامت، شهامت و پایداری است که جوانان ما با درک صحیح از این دوران، به خودسازی می رسند.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس نیز شاهد جانفشانی سربازان وظیفه بودیم و این ایثارگری ها همچنان در سراسر ایران اسلامی از نقاط صفر مرزی تا جاده ها و شهرها ادامه دارد.

سرهنگ قلی زاده با اشاره به نقش موثر کارکنان وظیفه در برقراری نظم و امنیت، بیان کرد: سربازان وظیفه همراه با سایر کارکنان کادر در اقصی نقاط کشور در تولید امنیت پایدار نقش آفرینی می کنند.

معاون هماهنگ کننده یگان های ویژه ناجا در ادامه تصریح کرد: دوره خدمت سربازی علاوه بر کارکرد نظامی و انتظامی، آماده کردن جوانان برای حضور موثر در عرصه های مختلف اجتماع است و سربازان وظیفه باید از این دوران طلایی برای تعالی بخشیدن به شخصیت اجتماعی خود استفاده کنند.

وی با تاکید بر استفاده بهینه از دوران خدمت سربازی خاطرنشان کرد: همواره در تلاش هستیم شان و جایگاه مقدس سربازی حفظ شود و دوران خدمت سربازی، دورانی خوشایند و اثربخش برای جوانان باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

سرخط اخبار جامعه