بازدید فرمانده نیروی هوایی ارتش  از آشیانه جمهوری اسلامی ایران

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش به همراه رییس سازمان هواپیمایی کشور در راستای هم‌افزایی نیروی هوایی و سازمان هواپیمایی از «آشیانه جمهوری اسلامی ایران» بازدید کردند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش به همراه، تورج دهقانی زنگنه رییس سازمان هواپیمایی کشوری، علیرضا برخور رییس شرکت هواپیمایی ایران ایر و حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش، ضمن بازدید از آشیانه جمهوری اسلامی ایران، توانمندی این یگان را مورد ارزیابی قرار دادند.

در این دیدار  سرتیپ نصیرزاده خاطرنشان کرد: خاصیت و ویژگی‌های لباس نیروی هوایی، وفاداری، میهن دوستی، تدین، انقلابی‌گری و ولایت مداری است و این نیروی الهی مهد تربیت خلبانان شجاع و مدیران کار کشته، گمنام و پر کار و موثر بوده که در سطح کشور مشاهده می‌کنیم. تاریخ نیروی هوایی تاریخ پر افتخاری است.

در ادامه تورج زنگنه رییس سازمان هواپیمایی گفت: پوشیدن لباس نیروی هوایی بزرگترین افتخار برای من بوده است و بنده به عنوان پلیس سازمان هواپیمایی کشور معتقدم که در هیچ شرکت هواپیمایی که کار تعمیرات سنگین هواپیما انجام می‌دهد جایی به انضباط، توانمندی و تخصص آشیانه وجود ندارد.

وی افزود: بنده از زحمات تمامی کارکنان خدوم و زحمت کش آشیانه درباره استاندارد سازی و اعتمادی که مسوولان کشوری بخصوص مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به این مجموعه دارند تشکر می‌کنم.

در ادامه این دیدار امیر سرتیپ دوم میرسمیعی فرمانده آشیانه جمهوری اسلامی ایران، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: نیروی هوایی ارتش چه در زمان پیروزی انقلاب و چه در زمان جنگ تحمیلی و بعد از جنگ تحمیلی حضوری موثر و پربار داشت و می توان گفت که حضور کارکنان نیروی هوایی در روز ۱۹بهمن و بیعت با امام راحل (ره) پایه اساسی برای پیروزی انقلاب در ۲۲بهمن و خلق این حماسه بزرگ شد .

وی افزود: پیشرفت قابل توجه یگان آشیانه در تمامی مراحل تعمیراتی و پروازی مشهود است و ما به هیچ عنوان حق برگشت به عقب را نداریم و باید تمام تلاش خود را کرده و به سمت جلو حرکت کنیم، چون سنگ بنای که اینجا گذاشته شده و تمام زحماتی است که کشیده شد قابل تقدیر است و ما به هیچ عنوان مجاز نیستیم کوچکترین مشکلی برای این مجموعه بوجود آورده و یا درجا بزنیم.

وی در پایان ضمن اشاره به ارتقای خلبانان و معلم خلبانان در آشیانه جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: با توجه به داشتن نیروهای متخصص در آشیانه جمهوری اسلامی، آمادگی داریم که هر شرکت هواپیمایی که دارای هواپیمای ایرباس است را با کمترین هزینه برای آنها تعمیر و راه اندازی کنیم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =