مسابقات دوصحرانوردی قهرمانی کشور در خرم‌آباد برگزار می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - رییس‌ هیات دوومیدانی لرستان گفت: مسابقات قهرمان کشوری دوصحرانوردی در بخش آقایان و بانوان در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا سیاوش سپهوند روز شنبه‌ در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: مسابقات دوصحرانوردی قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان و جوانان با عنوان یادواره ۶هزارو ۳۰۰ شهید لرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: ۱۰ بهمن مسابقات آقایان و ۱۸ بهمن مسابقات بانوان در روستای ده‌پیر شهرستان خرم‌آباد برگزار می‌شود و هشت ورزشکار لرستانی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

سپهوند با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود حدود ۳۰۰ ورزشکار دختر و پسر از سراسر کشور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کنند گفت: استعدادیابی و معرفی ورزشکاران برتر به رقابت‌های مختلف از اهداف مهم این رقابت‌ها می‌باشد.

وی ادامه داد: در سال ۹۸ برای نخستین بار حمایت مالی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد میزبانی رقابت‌های لیگ را در بخش بانوان و آقایان برگزار کردیم و توانستیم ایرادات ساختاری ورزشکاران و مربیان لرستانی را برطرف کنیم.

سپهوند افزود: فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی اعتماد خوبی به دوومیدانی لرستان دارد و این هیات کانون توجه شده است.

وی با اشاره به ساماندهی مربیان پایه گفت: ۷۳ مربی از سطح کشور جمع‌آوری و در رده‌های مختلف تقسیم شده‌اند که در این راستا ۱۶ مربی جوان به کادر فنی ورزشی لرستان اضافه شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها