انتخابات پیش رو در کمال سلامت و اقتدار در ارومیه برگزار می‌شود

ارومیه- ایرنا- سرپرست فرمانداری ارومیه گفت: انتخابات پیش رو در کمال سلامت و اقتدار در این شهر برگزار می‌شود و رسالت خود را در این برهه نیز در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی به نحو احسن انجام خواهیم داد.

رسول مقابلی روز شنبه در دیدار با فرمانده انتظامی ارومیه، امنیت و به ویژه احساس امنیت روانی در جامعه را از دستاوردهای ارزشمند جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: نیروی انتظامی به عنوان یکی از ارکان اصلی تامین امنیت کشور، نقش برجسته ای را در خلق این نعمت الهی ایفا کرده است.

وی اضافه کرد: امروز شاهد هستیم که سبزجامگان انتظامی در تمامی صحنه ها و لحظات سخت حاضر و ناظر بوده و توانسته اند با درایت و نگاه راهبردی، حوادث مختلف را به خوبی و با کمترین حاشیه مدیریت کنند.

سرپرست فرمانداری ارومیه اظهار کرد: نیروی انتظامی در سطح شهرستان ارومیه توانسته با طیف وسیعی از ماموریت ها و فعالیت ها، امنیت را به جامعه تزریق و محبت و رضایت مردمی را جلب کند.

مقابلی گفت: وزارت کشور و ناجا همواره بسیاری از ماموریت ها را به صورت مشترک انجام می دهند که تامین امنیت انتخابات نیز یکی از این مقوله های مهم است.

سرهنگ حسن شیخ نژاد فرمانده انتظامی ارومیه نیز در این دیدار با تاکید بر اتحاد و هماهنگی بین تمامی مسوولان شهرستان، افزود: نیروی انتظامی همواره و با تمام توان کوشیده که در مسیر انجام وظایف و جلب رضایت مردم گام بردارد.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها