هشدار النُجَباء عراق به حامیان منطقه‌ای و بین‌المللی تروریسم تکفیری

بغداد – ایرنا - سخنگوی جنبش النُجَباء عراق برنامه‌ریزی گروه تروریستی تکفیری داعش برای هدف قرار دادن شهرهای مقدس و پایتخت عراق را فاش کرد و به نمایندگی از مقاومت اسلامی عراق به حامیان منطقه ای و بین المللی تروریسم تکفیری به ویژه داعش هشدار داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی جنبش النُجَباء در گفت وگوی تلویزیونی با شبکه "الاتجاه" عراق با اعلام اینکه اگر به این حمایت پایان ندهند دامنه جنگ علیه تروریسم ممکن است گسترده شود، اعلام کرد: اطلاعاتی در دست داریم که ثابت می‌کند گروه تروریستی داعش در حال بازیابی خود است.
«نصر الشَمَّری» در این گفت وگو ضمن عرض تسلیت به خانواده جان‌باختگان عملیات تروریستی اخیر در بغداد، گفت که از میان ۵ تروریست انتحاری تنها دو تن خود را منفجر کرده و حتی تروریست های داعشی در حال آماده سازی دو خودروی بمب گذاری شده برای یک جنایت تروریستی دیگر هستند.
وی با تاکید بر ضرورت افزایش توان امنیتی دولت عراق برای مقابله و نابودی تروریست های داعشی بر آمادگی نیروهای مقاومت برای همکاری با دستگاه های امنیتی عراق باهدف مبارزه با تروریست ها تاکید کرد.
سخنگوی جنبش النُجَباء تاکید کرد: امنیت عراق و حفظ جان شهروندان عراقی خط قرمز ماست و گروه های مقاومت اسلامی به تروریست ها و حامیان آنها که می خواهند عراق را با آتش جنگ بسوزانند، اجازه نمی دهند.
میدان الطیران در مرکز شهر بغداد روز پنجشنبه شاهد دو حمله انتحاری با استفاده از کمربند انفجاری بود که به کشته شدن ۳۲ عراقی و زخمی شدن ۱۱۰ نفر دیگر منجر شد.
این انفجارهای انتحاری با موج محکومیت‌های داخلی و بین المللی روبرو شد و گروه تروریستی داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

سرخط اخبار جهان