قدوس: نمایش ما برابر تاتنهام الهام‌بخش دیدار مقابل لسترسیتی است

تهران- ایرنا- «سامان قدوس» به خوبی از تهدیدهایی که از جانب لسترسیتی متوجه تیم کنونی وی یعنی برنتفورد است، آگاهی دارد اما تصور می‌کند که تیمش برای دیدار فردا (یکشنبه) از اعتماد به نفس به‌دست آمده از دیدار برابر تاتنهام در نیمه نهایی جام اتحادیه بهره زیادی خواهد برد.

به گزارش ایرنا، ستاره ایرانی باشگاه برنتفورد حاضر در چمپیونشیپ به یکی از خیره‌کننده‌ترین بازیکنان این لیگ در کشور انگلیس بدل شده و در دو دیدار اخیر تیمش هم گلزنی کرده است.

ملی‌پوش تیم فوتبال ایران در گفت‌وگو با تارنمای رسمی باشگاه برنتفورد در خصوص مسائل و موضوعات زیادی اظهارنظر کرد.

دیدار برابر لسترسیتی

این بازی اهمیت زیادی دارد؛ اوضاع طوری است که هرجایی که می‌روم در مورد جام حذفی انگلیس حرف می زنند و از این رو کاملا به اهمیت آن واقفم.

آنها تیم بسیار قدرتمندی هستند. مسابقات لیگ از بیشترین اهمیت برخوردار اما بازی بعدی همواره پراهمیت‌ترین است؛ حالا با لستر بازی داریم و می‌خواهیم تا جایی که می‌توانیم پیش برویم.

اعتماد به نفس به دست آمده از دیدار برابر تاتنهام

باید به خومان ایمان داشته باشیم. دیدار برابر تاتنهام شگفت انگیز بود. البته ما دو بر صفر شکست خوردیم اما فکر نمی‌کنم این موضوع در بازی نمود داشت. ما با تساوی یک بر یک چند میلیمتر فاصله داشتیم اما شما هرگز نمی‌دانید چه اتفاقی رخ خواهد داد. لستر یک تیم برتر لیگ جزیره و همان تیمی است دوست داریم برابر آن بازی کنیم.

کار کردن با توماس فرانک(سرمربی)

توماس بسیار پرانرژی است و این موضوع به شما اعتماد به نفس می‌دهد. حتی زمانی که تصور می‌کنید خوب بازی کرده‌اید، او با طرح یک انتقاد، شما را به جلو می‌راند. هر روز کلیپ‌هایی را به شما نشان می‌دهد تا نقاط ضعف و قوت شما را گوشزد کند. مدت زیادی نیست که اینجا هستم اما احساس بهتری دارم و برای پیشرفت در کنار او، نمی‌توانم صبر کنم.

استانداردهای مورد تقاضا

ما تیم فوق العاده‌ای هستیم. چندین بازیکن خوب داریم و باقی بازیکنان نیز به خاطر مجموعه خوبی که داریم، پیشرفت کرده‌اند. کادرفنی فوق العاده‌ای که داریم هر روز ما را به جلو می‌راند؛ به ایده خود باور داریم و زمانی که شما چنین هدفی دارید، قوی‌تر خواهید شد. مثل یک خانواده هستیم و در ارتباطیم؛ همه می‌خواهیم در کنار یکدیگر بجنگیم و به این اهداف برسیم.

می‌توانید در تمرینات فشرده ما ببینید که تا چه اندازه برای مبارزه در زمین بازی تلاش می‌کنیم؛ از روزی که آمده‌ام حتی یک جلسه تمرینی ساده هم نداشتیم. تمام مربی‌ها ما را تهییج می‌کنند؛ اگر تمرینات را سرسری بگیرید، در بازی‌ها هم همینطور خواهید بود. البته امکان دارد که در برخی بازی‌ها به هزار و یک دلیل بد باشید اما من هرگز یک جلسه تمرینی بد در اینجا ندیده‌ام.

وفق پیدا کردن با برنتفورد

هم سخت بوده و هم آسان؛ شرایط کووید اوضاع را دشوارتر کرد و نسبت به شرایط عادی، کمی برای وفق پیدا کردن با مشکل مواجه شدم. با این حال، مجموعه تیم کمک زیادی به من کرد. بازیکنان بسیار خوبی اینجا هستند و از بودن اینجا خوشحال هستم و برای من مثل نعمت است.

هرچند هفته‌ای سه بازی برای من شوکه‌کننده است. تمام مسابقات بسیار سخت و پرفشار است. بعد از هر بازی شما کاملاً‌ از حال می‌روید. زیاد فکر می‌کنم و این موضوع باعث سردردم می‌شود؛ این لیگ واقعا سخت است اما از آن لذت می‌برم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار ورزش