۴ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۹
کد خبرنگار: 2105
کد خبر: 84195838
۰ نفر

برچسب‌ها

برترین‌های ششمین جشنواره استانی ابوذر در کردستان تجلیل شدند

سنندج - ایرنا - برگزیدگان ششمین جشنواره استانی ابوذر روز شنبه با حضور مسوولان کشوری و استانی معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، اختتامیه ششمین جشنواره استانی ابوذر  روز شنبه با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، رییس سازمان بسیج رسانه کشور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان و جمع دیگری از مسوولان استانی در سنندج برگزار شد.

رییس بسیج رسانه استان کردستان در اختتامیه این جشنواره با اشاره به اینکه از تیر سال جاری فراخوان شرکت در ششمین دوره جشنوار استانی ابوذر اعلام شد، اظهار داشت: تا پایان آذر ۵۶۵ اثربه دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که در مقایسه با پنجمین دوره که ۴۵۱ اثر ارسال شده بود شاهد استقبال بهتری بودیم.

توفیق مفاخری با اشاره به اینکه این دوره از جشنواره در محورهای تیتر، گزارش، خبر، فیلم، عکس، مصاحبه، موشن گرافی، یادداشت و بخش ویژه برگزار شد، افزود:در نخستین دوره جشنواره مکتب حاج قاسم هم  ۱۶۲ اثر در دو بخش فیلم و مکتوب در محورهای مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

داوران این جشنواره متشکل از سلیمان الله مرادی در بخش خبر، شیروان یاری در بخش گزارش، مسعود احمدی در بخش تیتر و مسعود مرادسلیمی در بخش عکس بودند. 

در بخش عکس موضوعی با رای هیات داوران بختیار صمدی از خبرگزاری فارس رتبه اول، فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا رتبه دوم و مصلح پیرخضرانیان رتبه سوم را کسب کردند و در بخش عکس آزاد هم رتبه اول را ایمان فاتحی از خبرگزاری میزان، رتبه دوم را الهام امی از خبرگزاری مهر و رتبه سوم را هم کیوان فیروزه‌ای از خبرگزاری مهر را به خود اختصاص دادند.

در بخش خبر هم شهین امجدی از خبرگزاری شبستان رتبه اول، هیوا محمدپور از سایت بارانی نیوز رتبه دوم، شیوا اردلان منش از خبرگزاری فارس و میلاد مرادی از خبرگزاری تسنیم به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

با رای هیات داوران در بخش تیتر کلثوم مومنی از خبرگزاری صداوسیما رتبه نخست، شیرین مرادی از خبرگزاری فارس ر تبه دوم و سروش حبیبی راد از خبرگزاری مهر رتبه سوم را از آن خود کردند.

در بخش یادداشت هم منصور اولی از خبرگزاری کردپرس رتبه نخست، عدالت ناصری از خبرگزاری فارس رتبه دوم و چنور صادقی از خبرگزاری ایرنا رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش مصاحبه فاطمه ملایی از خبرگزاری فارس رتبه اول، هژیر الله مرادی از روزنامه روژان رتبه دوم، طاهره جلوخانی از سایت کردتودی رتبه سوم را کسب کردند و شیما صادقی از هفته نامه ئاریز هم به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شد.

در بخش گزارش هم حسن حسین زاده از خبرگزاری ایرنا و سروش حبیبی راد از خبرگزاری فارس به طور مشترک رتبه نخست، رزیتا قادری از خبرگزاری تسنیم و شیریان مرادی از خبرگزاری فارس رتبه دوم مشترک، هژیر الله مرادی از روزنامه روژان و فرانک کیانپور از خبرگزاری ایسنا رتبه سوم مشترک را کسب کردند در این بخش از ژاله گرگانی از خبرگزاری ایرنا و شیما صادقی از هفته نامه ئاریز به عنوان شایسته تقدیر مورد تجلیل قرار گرفتند.

در بخش فیلم ابوذرهم میدیا رحیمی و سروه احمدی هردو از  صداوسیمای مرکز کردستان به ترتیب رتبه های اول و دوم و مسعود باتمانی از خبرگزاری تسنیم رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش ویژه این جشنواره هم از اثر مهوش رحیمی از سایت خبری آفتاب دل و عادل پیرویسی با اثر اردیبهشت تاریخی آغازگر توسعه ۱۱ ساله از سایت کرد تودی تجلیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها