۲۴ کیلومتر آسفالت راه روستایی در بروجرد به بهره برداری می‌رسد

بروجرد - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: ۲۴ کیلومتر آسفالت راه روستایی و اصلی در این شهرستان همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد.

امین گودرزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از اعتبارات ملی پروژه های آسفالت راه روستایی و اصلی در دستور کار قرار گرفته که در دهه فجر هفت کیلومتر آسفالت راه روستایی شامل روستاهای جوجه حیدر، شب ماه و دودانگه و همچنین ۱۷.۵ کیلومتر راه اصلی محورهای خرم آباد و اراک به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: ۵۲ کیلومتر لکه گیری هندسی در محورهای شهرستان بروجرد انجام شده که امسال مهمترین پروژه راهداری، آسفالت و لکه گیری مسیرها بوده است.

گودرزی اظهار کرد: در شهرستان بروجرد ۹۲۳ کیلومتر راه وجود دارد که ۱۲۸ کیلومتر راه اصلی، ۵۴۰ کیلومتر راه روستایی و مابقی راه های فرعی هستند که طبق اولویت مسیرها آسفالت و لکه گیری می شوند.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد با اشاره به استقرار سه اکیپ راهداری در محورهای شهرستان افزود: ۴۵ نفر با ۲۹ دستگاه ماشین آلات در اکیپ های برفروبی آماده خدمت هستند تا در صورت نیاز اقدام به بازگشایی راه ها کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها