آرمان بسیج استمرار راه شهدای کربلا و دفاع مقدس است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه عجبشیر گفت: آرمان بسیج استمرار راه شهدای کربلا و دفاع مقدس است.

امیر شاه محمدپور روز شنبه در دیدار با بسیجیان شرکت کننده در رزمایش بزرگ غربالگری طرح شهید سلیمانی در عجب شیر گفت: همان طور که بسیجیان آرزو داشتند در روز عاشورا کنار شهدای کربلا با کفر بجنگند و در دوران دفاع مقدس همسنگر رزمندگان انقلاب اسلامی باشند، امروز این بستر آماده شده است و در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا به میدان می رویم تا به کمک خدا کرونا را شکست بدهیم. 

فرمانده سپاه عجب شیر با اشاره به اهمیت طرح شهید سلیمانی در این زمان اشاره کرد: دشمنان اسلام و انقلاب از خدمات زمان حیات شهید سلیمانی به رنج و ستوه آمده بودند و ما هم به تاسی از تلاش های خالصانه آن شهید بزرگوار تا پای جان برای نابودی بیماری منحوس کوئید ۱۹ تلاش می کنیم. 

ی با بیان اینکه بسیج همیشه در عرصه های مختلف خدمات رسانی کرده است، افزود: بسیج از بدو تولد انقلاب در صحنه بوده است و امروز هم در کنار کادر بهداشت و درمان و با همکاری مردم و با امداد های غیبی الهی در از بین بردن کرونا نقش بسزایی ایفا خواهند کرد.  

فرمانده سپاه عجبشیر در پایان گفت: در این طرح غربالگری عمومی شهرستان ۶ حوزه مقاومت بسیج با ۵۲۰ تیم رصد به صورت محله محور کل شهرستان را پایش کردند.

شهرستان عجب شیر با ۷۱ هزار نفر جمعیت در ۹۸ کیلومتری جنوب تبریز واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها