اقتدار نیروهای مسلح موجب ناامیدی دشمن از جنگ سخت شده است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت و اقتدار نیروهای مسلح موجب ناامید شدن دشمن از جنگ سخت شده است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی پدافند هوایی، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد در مراسم تجلیل از فرماندهان، روسا و مسئولین منتخب در راستای اجرای عملکرد و اثر بخشی طرح‌های فرهنگی مصباح در سالن همایش شهید مطهری ستاد این نیرو اظهارکرد: قدرت و اقتدار نیروهای مسلح موجب ناامید شدن دشمن از جنگ سخت شده است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: طرح‌های ۱۶ گانه مصباح که با تدابیر رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران بنا شده است یک طرح همه شمول و مورد نیاز نیروهای مسلح است.

صباحی‌فرد با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح با اقتدار در صنعت دفاعی به نهایت بالندگی و اقتدار دست پیدا کرده‌اند که دشمن توان و جرات جنگ سخت علیه کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ندارد؛ خاطرنشان کرد: قطعا در جنگ نرم هم با اقدامات فرهنگی خوبی که انجام شده است سربلند و سرافراز خواهیم شد.

وی افزود: از مهمترین زمینه‌های فعالیت جنگ نرم دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی برجسته کردن آسیب‌ها و نقاط آسیب‌خیز در جامعه است که بحمدالله سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، در خط مقدم مقابله با این جنگ نرم قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha