۴ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۶
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 84195713
۰ نفر

برچسب‌ها

مطالبات کشاورزان بخش زرنه ایوان پیگیری می شود

ایلام - ایرنا - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات کشاورزان بخش زرنه واقع در شهرستان ایوان برای حمایت از این قشر زحمتکش پیگیری خواهد شد.

به گزارش ایرنا، سارا فلاحی روز شنبه در دیدار با مردم بخش زرنه ایوان اظهار داشت: با توجه به کشاورز بودن اکثر مردم زرنه عمده مشکلات آنها در مورد حق آبه، عدم تمکن مالی برای نصب کنتورهای هوشمند، جاده‌های بین مزارع، گرانی کود، سم و ایستگاه‌های پمپاژ است.

وی با بیان اینکه زرنه یکی از اصلی ترین مسیرهای ترانزیتی به بازارچه مرزی سومار است، افزود: در حوزه معابر و آسفالت شهری این منطقه نیز به دلیل تردد بیش از حد خودروهای سنگین نیاز مبرم به تقویت این جاده ترانزیتی و بهسازی آن دیده می‌شود.

نماینده مردم ایلام، ایوان ، مهران ، سیروان ، چرداول ، ملکشاهی و هلیلان در مجلس یادآور شد: تکمیل و آسفالت راه دسترسی مردم زرنه به زمین‌های کشاورزی در گاومیر (تخته راه) از دیگر مطالبات مردم این بخش است.

فلاحی ادامه داد: احداث ۲ سالن ورزشی برای جوانان این بخش که در معرض انواع آسیب‌های اجتماعی هستند نیز یکی دیگر از خواسته‌های مردم این منطقه است.

فلاحی اظهار داشت: با توجه به وجود عشایر، دامداران و کشاورزان در حومه و روستاهای این بخش، استقرار یک تیم فوریت پزشکی برای خدمات رسانی به عشایر و دامداران که عمدتا فاقد دسترسی‌های لازم به مراکز بهداشتی هستند از دیگر نیازمندی‌های بخش زرنه است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =