سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی معرفی شد

بیرجند - ایرنا - «محمد فرهادی» با حکم استاندار به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی منصوب و معرفی شد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، نشست معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با حضور «حمید ملانوری» استاندار و مدیران کل حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد.

استاندار خراسان جنوبی در این نشست گفت: در انتصاب مدیران باید در کنار اعتماد متقابل، سه شاخص مهم تخصص و کاربلدی، انگیزه داشتن، حسن خلق و مردم‌داری مورد توجه قرار گیرد.

ملانوری تاکید کرد: مدیر باید در حوزه کاری خود متخصص و کاربلد بوده، با قوانین و دستورالعمل‌ها آشنایی داشته باشد، ضمن آنکه در این حوزه صاحب‌نظر بوده و اطلاعاتش به‌روز باشد.

وی یکی دیگر از شاخص‌های مدیریتی را داشتن انگیزه کافی عنوان کرد و افزود: مدیر باید بتواند با انگیزه، سیاست‌های نظام اداری کشور را دنبال کند و پیاده کننده سیاست‌های دولت مستقر باشد که امروز دولت تدبیر و امید است.

نماینده عالی دولت در خراسان جنوبی سومین شاخص مدیریتی را داشتن حسن خلق و مردم‌داری برشمرد و تصریح کرد: انتظار می‌رود مدیران با سعه صدر و حسن خلق با مردم برخورد کنند.

وی در کنار این سه شاخص، داشتن اعتماد را نیز ضامن موفقیت در مدیریت دانست و گفت: صداقت، تعهد و اعتماد به یکدیگر، بزرگترین سرمایه در دوران کاری و پس از آن است.

در این نشست از تلاش‌های «ناصر خوش خبر» سرپرست سابق این معاونت تقدیر و حکم سرپرستی جدید معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری به فرهادی اعطا شد.

پس ار انتصاب سید کمال الدین میرجعفریان به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی، ناصر خوش خبر از دهم آذر امسال با حفظ سمت معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی معرفی شد.

محمد فرهادی پیش از این مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان خراسان جنوبی بود.

وی سرپرستی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی و مدیرکلی دفتر فنی و امور عمرانی استانداری را در سوابق اجرایی خود دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها