فرماندار دیواندره: انتخابات بارزترین اتفاق سیاسی کشور است

سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره از انتخابات به عنوان بارزترین اتفاقات سیاسی در کشور یاد کرد و گفت: هر چه مشارکت در همیش سیاسی بیشتر باشد استحکام نظام در مقابل دشمنان بیشتر و مواضع محکم تر خواهد بود.

به گزارش ایرنا ،جمال ارشدی  روز شنبه در نشست با دهیاران بخش مرکزی شهرستان دیواندره به مشارکت پرشور مردم در انتخابات ادوار گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: مردم ایران در طول ۴۱ سال گذشته از عمر با برکت انقلاب اسلامی در همه عرصه ها بویژه انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی شهر و روستا حضور گسترده داشته و سدی مقاوم در برابر توطئه دشمنان ایجاد کرده‌اند.

وی  به نقش و اهمیت حضور دهیاران در مجالس و گردهمایی‌های انتخاباتی اشاره کرد و یادآور شد: شما باید مردم را به شناخت واقعی در مورد افراد اصلح و اهمیت مشارکت در انتخابات تشویق کنید تا بتوانند افراد شایسته،  انقلابی و شجاع در دفاع از حقوق مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها انتخاب کنند.

فرماندار دیواندره با بیان اینکه باید به سمت اگاهی‌های سیاسی برویم، اضافه کرد: مردم با راهنمایی شما دهیاران فردی را باید انتخاب کنند که درد روستا و کشور را بشناسد و بتواند برای درمان آن  راهکار ارائه دهد.

ارشدی با اشاره به اینکه در نظام اسلامی ایران انتخابات یکی از شاخص های مهم مردم سالاری دینی است، گفت: تلاش خواهیم کرد انتخابات را در نهایت امنیت، سلامت و رعایت اصل بی طرفی با مشارکت بالا در این شهرستان با کمک همه جریانات،  احزاب و گروه های سیاسی برگزار کنیم.

شهرستان دیواندره با 80هزار نفر جمعیت در 85 کیلومترشهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =