ثبت‌نام دانشجویان مهمان علوم پزشکی تهران آغاز شد

تهران- ایرنا- ثبت‌نام دانشجویانی که با مهمانی آنها در نیم سال دوم سال تحصیلی۱۴۰۰- ۱۳۹۹در دانشگاه علوم پزشکی تهران موافقت شده است، آغاز شد.

دانشگاه علوم پزشکی تهران روز شنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد، دانشجویان واجد شرایط  از امروز - شنبه تا پایان روز دوشنبه ششم  بهمن ۹۹ با مراجعه به سایت ثبت نام این دانشگاه و تکمیل و تایید فرم مشخصات نسبت به ثبت نام و تمدید شماره دانشجویی خود اقدام کنند.

براساس این اطلاعیه، دانشجویان باید قبل از اقدام برای ثبت نام، با ورود به سامانه دانشگاه کد ملی و شناسنامه ثبت شده در سیستم را کنترل و صرفا با کد ملی و شناسنامه مندرج در سامانه اقدام به ثبت نام جهت تمدید شماره دانشجویی کنند.

همچنین آنها موظف هستند برای آگاهی از تکمیل بودن و تایید مدارک،  بعد از یک روز کاری به سایت مراجعه و شماره دانشجویی خود را مشاهده کنند و انتخاب واحد دانشجویان میهمان پس از تمدید شماره دانشجویی از روز سه شنبه هفتم بهمن ماه ۱۳۹۹ تا پایان وقت روز پنج شنبه ۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ انجام می شود.

طبق این اطلاعیه دانشجویان میهمان هنگام انتخاب واحد ملزم به پرداخت تمامی شهریه تحصیلی نیم سال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ هستند.  

آن دسته از دانشجویانی که بنا بر شرایط خاص با تقسیط شهریه آنها موافقت می­ شود حداکثر قبل از شروع امتحانات ملزم به پرداخت تمامی شهریه تحصیلی و تسویه حساب هستند و در غیر این صورت این دانشگاه هیچ گونه مسوولیتی در خصوص اعلام نمره یا مکاتبه با دانشگاه مبداء بعد از تاریخ یاد شده را نخواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش