نورملکی: برای قهرمانی در لیگ تکواندوی زنان، برنامه‌ریزی مُدونی داشتیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم تکواندوی زنان فتح صدر البرز، گفت: برای رسیدن به قهرمانی در لیگ، برنامه‌ریزی مُدونی داشته و با وجود فرصت کم به بهترین نحو آماده شده بودیم.

به گزارش ایرنا؛ شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندوی زنان کشور (جام کوثر) که با رعایت شیوه‌ نامه‌های بهداشتی و به مدت دو روز در خانه تکواندو برگزار شد، با قهرمانی مقتدرانه فتح صدر البرز به اتمام رسید و این تیم توانست با برتری مقابل تمامی حریفان، جام را بالای سر ببرد.

«فاطمه نورملکی» در خصوص قهرمانی تیمش به ایرنا، گفت: برای قهرمان شدن ما الگوهای فنی و نگاه‌های حرفه‌ای درست و سنجیده‌ای را در نظر گرفتیم. برنامه‌ریزی مدون و خوبی را تدارک دیدیم.

وی افزود: همراه بودن تمام اعضای باشگاه، دوری از حواشی، متمرکز شدن در تدوین و اجرای تک تک الگوها در جهت آماده‌سازی تیم به لحاظ فنی و روانی موجب شد تا به خواسته خود دست یابیم.

سرمربی فتح صدرالبرز در خصوص عملکرد ملی‌پوشان و سایر نفرات تیمش، عنوان کرد: در مدت زمان کم، تیم را با اصولی که فدراسیون خواسته بود آماده کردیم. آماده‌سازی تیمی یکدست بسیار سخت و پیچیده بود که خدا را شکر با کمک کمیته فنی این مهم را به خوبی انجام دادیم. در مسابقات همه عملکرد خوبی داشتیم و همه شاهد بُردهای مقتدرانه تیم ما بودند. تمامی قهرمانان اعم از ملی‌پوشان و نفرات جوان به طور کامل در اختیار تیم بودند. هوگوپوشان با جان و دل تلاش کردند، اردو شبانه‌روزی خوبی رو تدارک دیدیم، باشگاه از هر لحاظ شرایط را فراهم کرد تا با خاطری آسوده به تمرینات و مسابقات برسیم.

نورملکی در خصوص سطح فنی لیگ برتر زنان، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که کرونا بر ورزش دنیا حاکم کرده و ورزش ایران هم از این قاعده مستثنی نیست، برگزاری این دوره از مسابقات لیگ متفاوت با دوره های قبل بوده است. هرچند شرایط برگزاری فرق می‌کرد اما می‌توانم به جرات بگویم که مسابقات به لحاظ فنی و همچنین جذابیت نسبت به فصل گذشته به مراتب با کیفیت‌تر بود چراکه قهرمانان خودشان را برای رسیدن به تیم ملی آماده کرده و با حداکثر توان وارد مسابقات شدند و این موضوع به جذابیت مسابقات اضافه کرد.

این مربی موفق در خصوص نحوه برگزاری، ادامه داد: برگزاری لیگ به‌مدت دو روز با توجه به شرایط خاص برنامه‌ریزی شده بود. مسابقات شبیه به قهرمانی کشور برگزار شد و تجربه خیلی خوبی بود. تجربه برگزاری مسابقات در این موقعیت سخت و بحرانی را پیدا کردیم و اقدامات خیلی خوبی از سوی فدراسیون صورت پذیرفت تا مسابقات به این کیفیت خوب برگزار شود و ما هم توانستیم از این فرصت نهایت بهره را ببریم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha