درمانگاه تامین اجتماعی مهران سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود

ایلام - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام گفت: درمانگاه تامین اجتماعی مهران با پیشرفت ۴۰ درصد پیش بینی می شود نیمه اول سال ۱۴۰۰ افتتاح و به بهره برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان ایلام، دکتر علیرضا رمضانی روز شنبه اظهار داشت: ساخت این درمانگاه نیمه دوم خرداد سال گذشته در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۳۱۷ متر مربع و زیربنای ۲ هزار و ۵۱۷ متر مربع در ۲ طبقه احداث و دارای بخش‌های آزمایشگاه، رادیولوژی، داروخانه و دندانپزشکی است.

وی افزود: هم اکنون بیشتر مطالبات پیمانکار پروژه مذکور توسط مجری طرح شرکت خانه سازی از شرکت های زیرمجموعه تامین اجتماعی پرداخت شده و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام یادآور شد: تکمیل این پروژه درمانی از مطالبات مهم و به حق بیمه شدگان  این شهرستان است که باید عملیاتی و پیگیری شود.

دکتر رمضانی تاکید کرد: بکارگیری نیرو در درمانگاه تامین اجتماعی مهران بر اساس برگزاری آزمون صورت خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: هم اکنون سه مرکز درمانی استان از جمله دی کلینیک میلاد، درمانگاه شماره ۲ و درمانگاه دهلران در ایلام فعال است.

مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام گفت: روزانه ۷۵۰ بیمار سرپایی به دی کلینیک تامین اجتماعی ایلام، ۴۵۰ نفر به درمانگاه شماره ۲ و ۴۵۰ بیمار نیز به درمانگاه دهلران مراجعه می کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها