تازه ترین عناوین و مطالب رسانه های البرز

کرج-ایرنا- روزنامه های پیام آشنا، پیام سپیدار، سپهر ایرانیان و دنیای اقتصاد که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده مهمترین مطالب روز شنبه چهارم بهمن ماه خود را به موضوع‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اختصاص دادند.

روزنامه پیام آشنا تیتر نخست شماره یک هزار و ۷۷۵ خود را به سخنان امام جمعه کرج اختصاص داد و نوشت: عده ای برای رفتن به شورا خواب دیده اند.

نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: عده ای که تقریبا تمام پایگاه های خود را از دست داده اند، تلاش می کنند تا منسجم شوند و دوباره جان دوباره ای برای خود از طریق شورای شهر پیدا کنند.

وجود هشت تهدید عینی در البرز، کشف ۴۰ دستگاه ماینر استخراج بیت کوین در ساوجبلاغ و وضعیت شکننده کرونا در کشور از دیگر مطالب صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه اقتصاد البرز نیز تیتر نخست شماره ۱۰۱ خود را به دستور مجدد جمالی نژاد به استانداری ها اختصاص داد و نوشت: حمایت از افراد بی سرپناه در شب های سرد زمستانی.

جمالی نژاد نظارت فوق العاده بر تجهیز گرمخانه های  دائم، مددسراها، مراکز سرپناه، ایجاد گرمخانه های سیار و افزایش ساعات خدمات رسانی و برقراری گشت های فوریتی امداد اجتماعی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اقدام کنند.

عده ای برای رفتن به شورا خواب دیده اند، تمهیدات ترافیکی در روز ۲۲ بهمن، موانع تولید کارخانه سیمان آبیک برطرف شد، آمادگی استانداری البرز در حمایت از طرح های گردشگری، قبض چه کسانی مجانی می شود؟ و ۱۳۰ طرح عمرانی و صنعتی ساوجبلاغ آماده افتتاح است از دیگر عناوین صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه سپهر ایرانیان نیز تیتر نخست شماره ۹۶۲ خود را به کرونا اختصاص داد و نوشت: طغیان مجدد کرونا با کوچکترین بی احتیاطی.

عضو کمیته کشوری علمی مبارزه با کرونا با بیان اینکه آزموده را آزمودن خطا است عنوان کرد: دستاورد حاصل شده یعنی کاهش بار اپیدمی را مدیون همکاری مردم و اعمال شدید محدودیت های کرونایی هستیم، لذا باید توجه داشته باشید که کاهش موارد فوتی و ابتلا به معنای از بین رفتن و یا تضعیف ویروس نبوده و با کوچکترین بی احتیاطی وضعیت وخیم اپیدمی قابل برگشت است.

وضعیت سلامت ۲۱ تزریق کننده واکسن ایرانی کرونا، پنجره فرصت برای دولت جدید ایالات متحده تا ابد باز نخواهد ماند، قدرتمندانه به بازار نفت باز می گردیم، بهره برداری از بزرگ ترین مگاه پروژه پالایشگاه گازی کشور توسط رییس جمهوری و غائله مسکن مهر امسال تمام می شود از دیگر عناوین صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه پیام سپیدار در تیتر نخست شماره یک هزار و ۵۹۲ خود به گسل تهران به نقل از رییس سازمان مدیریت بحران کشور پرداخت و نوشت: گسل تهران البرز را تهدید می کند.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر در کرج زندگی می کنند که در صورتی که اگر حادثه ای در گسل تهران رخ دهد این منطقه نیز دچار آسیب می شود.

طرح تغذیه مصنوعی آب دشت هشتگرد ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، باید اداره مستقل آموزش و پرورش فردیس ایجاد شود، ۲ نقشه ای بودن ساخت و سازها از مشکلات جدی کرج است و با تبدیل قلعه کبری به مجموعه گردشگری شهرستان ری موافقت شد از دیگر عناوین صفحه نخست این روزنامه است.

از مجموع ۱۸۱ رسانه دارای مجوز که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده، ۹۷ رسانه شامل هفت روزنامه، ۱۶ هفته‌نامه، پنج دوهفته نامه، ۲۵ ماهنامه، پنج دوماهنامه، ۳۴ فصلنامه و چهار دوفصلنامه به صورت چاپی منتشر می‌شود.

استان البرز همچنین دارای ۶۶ پایگاه خبری الکترونیک - برخط است و سه هفته نامه، ۶ ماهنامه، هفت فصلنامه و یک مورد ۲ فصلنامه و یک مورد سالنامه الکترونیک - غیربرخط نیز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها