ورزشکاران زنجانی به اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره معلولین دعوت شدند

زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین استان زنجان گفت: ۶ فوتبالیست جانباز و معلول این استان از سوی فدراسیون به دومین مرحله اردوی آمادگی و استعدادیابی تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران دعوت شدند.

مهدی مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این اردوی آمادگی و استعدادیابی تیم ملی در راستای انتخاب نفرات برتر از ۱۳ تا ۱۷ بهمن ماه جاری در تهران و در کمپ تیمهای ملی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: میثم اسدی، ابوالفضل بیات، مهدی بابایی، مهرداد اسدی، اسماعیل اسماعیلی و یونس حسنی، ۶ ورزشکار زنجانی دعوت شده به این مرحله از اردو هستند که امید است توانمندی و شایستگی های خود را به منصه ظهور گذاشته و پیراهن تیم ملی را بر تن کنند.

مرادی افزود: این اردوی آمادگی و استعدادیابی تیم ملی با توجه به شیوع ویروس کرونا و مقابله و پیشگیری از ابتلای افراد دعوت شده به این ویروس منحوس با رعایت دستورالعمل ها و پروتکلهای بهداشتی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه اردوی آمادگی و استعدادیابی تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولین ایران در شرایط کاملا قرنطینه ای برگزار خواهد شد، تصریح کرد: تردد شرکت کنندگان ازجمله ورزشکاران و مربیان در مدت برپایی اردو، ممنوع خواهد بود.

مرادی با تاکید براینکه انجام تست PCR و ارائه آن حداکثر ۷۲ ساعت قبل از ورود به کمپ از سوی دعوت شدگان به این اردو، الزامی است، افزود: عدم حضور در این اردوها به منزله انصراف از شرکت در تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولین محسوب می شود.    

وی یادآور شد: نخستین مرحله اردوی آمادگی و استعدادیابی تیم ملی فوتبال هفت‌ نفره از یکم تا هشتم دی ماه و با حضور بیش از ۳۰ ورزشکار از استان های مختلف برگزار شد و حبیب حیدری مهر از زنجان نیز در این اردو حضور داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها