۴ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۳۱
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84195340
۰ نفر

برچسب‌ها

لیگ تندرستی در زنجان برگزار می‌شود

زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش‌های همگانی استان زنجان گفت: لیگ تندرستی از چهار بهمن ماه جاری تا پایان اسفند ماه امسال در سطح این استان برگزار می‌شود.

محمدکریم رحیمی زاده، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این لیگ با هدف ارتقای سطح سلامت عموم مردم و افزایش نشاط و شادابی در میان اقشار مختلف و همزمان با سراسر کشور در این استان نیز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شرکت در لیگ تندرستی برای عموم مردم آزاد است، اظهار داشت: افراد بالای ۱۰ سال علاقه‌مند به شرکت در این لیگ، می توانند پس از ثبت نام در سایت ایران تندرستی، روزانه نسبت به ارسال فیلم ۳۰ ثانیه ای از حرکات ورزشی خود در سامانه اقدام کنند.

رییس هیات ورزش های همگانی استان زنجان، گفت: شرکت کنندگان در لیگ تندرستی با عضویت در سایت IRANTANDOROSTI.IR  به منظور آشنایی با برنامه تمرینی، انجام تمرینات روزانه با الگوی تمرینات در سایت و ضبط ۳۰ ثانیه ای از تمرینات انجام گرفته، مراجعه مجدد به سایت و تکمیل فرم اطلاعات مورد نیاز و بارگذاری ویدیو در سایت و دریافت تاییدیه ارسال، از مراحل شرکت در این لیگ است.   

رحیمی زاده با بیان اینکه هر روز دارای یک کد خاص است که شرکت کنندگان باید قبل از آغاز تمرین آن را در ضبط ویدیویی اعلام کند، افزود: در پایان لیگ تندرستی، به شرکت کنندگان در این لیگ بر اساس میزان مشارکتی که داشته اند جوایزی اهدا خواهد شد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها