هیچ معتاد متجاهری تا پایان امسال نباید در بندرعباس مشاهده شود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: با احداث مرکز جامع نگهداری، درمان، توانمندسازی و صیانت اجتماعی معتادین متجاهر در منطقه ایسین تا پایان سال جاری، دیگر نباید هیچ معتاد متجاهری در سطح شهر بندرعباس مشاهده شود.

فریدون همتی شامگاه جمعه در بازدید از روند احداث مرکز جامع نگهداری، درمان، توانمندسازی و صیانت اجتماعی معتادین متجاهر در منطقه ایسین شهرستان بندرعباس، اظهارداشت: این مرکز با امکانات مناسب در درمان و توانمندسازی معتادین متجاهر نقش مهمی خواهد داشت.
وی ادامه داد: مرکز جامع نگهداری، درمان، توانمندسازی و صیانت اجتماعی معتادین متجاهر در منطقه ایسین ظرفیت پذیرش ۵۰۰نفر از معتادین متجاهر را خواهد داشت.
استاندار هرمزگان افزود: مرکز جدید و در حال ساخت، دارای یک حلقه چاه آب و چهار هکتار زمین مستعد کشاورزی به منظور ایجاد اشتغال برای معتادین بهبود یافته است.
همتی عنوان کرد: علاوه بر این کارگاه های مختلف تولیدی در این مرکز راه اندازی و ضمن دریافت آموزش های لازم فنی و حرفه ای زمینه اشتغال بهبودیافتگان در این مرکز و سایر مراکز خصوصی استان فراهم می شود.
وی همچنین از مرکز فعلی نگهداری و درمان معتادین در ایسین بازدید کرد و با بهبود یافتگان که پس از بهبودی در بخش خدماتی، بلوک زنی و قایق سازی مشغول به فعالیت شده اند، به گفت‌وگو پرداخت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها