پیروزی مقتدرانه فولاد و خاتم در هفته بیست و سوم لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- تیم‌های فولاد سیرجان و خاتم اردکان با نتیجه مشابه سه بر صفر به ترتیب از سد تیم‌های شهرداری ورامین و راهیاب ملل کرمانشاه گذشتند تا هفته بیست و سوم لیگ برتر والیبال برایشان به خوبی به پایان برسد.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال با برگزاری ۲ بازی دیگر از ساعت ۱۷ پیگیری شد که در نهایت تیم‌های خاتم اردکان و فولاد سیرجان موفق به کسب پیروزی شدند.

تیم های فولاد سیرجان و شهرداری ورامین در سالن فدراسیون والیبال رو در روی هم قرار گرفتند و شاگردان محمدرضا تندروان موفق شدند با نتیجه سه بر صفر از سد حریف ورامینی خود بگذرند و به به پانزدهمین برد این فصل دست پیدا کنند. نماینده سیرجان با نتایج ۲۵-۲۲، ۲۵-۲۰ و ۲۵-۲۰ از سد شهرداری گذشت و تعداد باخت‌های این تیم را دورقمی کرد.

در دیگر بازی ساعت ۱۷ امروز(جمعه) در خانه والیبال، تیم خاتم اردکان با نتیجه سه بر صفر، راهیاب ملل کرمانشاه را مغلوب کرد. اردکانی‌ها با نتایج ۲۵-۲۳، ۲۷-۲۵ و ۲۵-۱۸ از سد حریف پایین‌جدولی خود گذشته و به پنجمین برد این فصل دست پیدا کردند. نماینده کرمانشاه تا به اینجای فصل ۱۹ باخت را در کارنامه خود داشته و وضعیت چندان مساعدی را ندارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار ورزش