پیام تسلیت ظریف برای در گذشت سرگرد علیرضا علیجانی

تهران-ایرنا- وزیر امورخارجه در پیامی درگذشت سرگرد علیرضا علیجانی دستیار دفتر وابستگی نظامی جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه را تسلیت گفت.

به گزارش عصر جمعه ایرنا از اداره کل دیپلماسی وزارت امورز خارجه، در متن پیام محمدجواد ظریف آمده است: خبر درگذشت جناب سرگرد علیرضا علیجانی همکار عزیزمان در وابستگی نظامی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو موجب تاسف و تالم اینجانب و سایر دوستان و همکاران ایشان شد. 
وزیر امورخارجه مصیبت وارده را به خانواده، بستگان و همکاران آن مرحوم و ارتش جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای سایر بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت کرده است. 

کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو نیز روز گذشته (دوم بهمن) درگذشت علیرضا علیجانی را تسلیت گفت. وی در پیام خود نوشت: با کمال تالم و تاثر، جناب سرگرد علیرضاعلیجانی یار و همکار عزیزمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو به دیار ابدی شتافت. درگذشت این همکار خدمتگذار موجب تاثر فراوان شد.‌ همکاران و دوستان آن عزیز سفر کرده عزادار و در سوگ و اندوه این مصیبت می‌باشند.
با ابراز همدردی فقدان آن همکار متدین و متعهد را به خانواده داغدار و بستگان آن مرحوم، همکاران ایشان در وابستگی نظامی سفارت و ارتش جمهوری اسلامی ایران تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، رحمت و غفران االهی و صبر برای بازماندگان مسالت دارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار سیاست