امام‌جمعه موقت پلدختر: به رییس جمهور جدید آمریکا نباید خوش‌بین بود

خرم آباد – ایرنا- امام جمعه موقت پلدختر گفت:مسوولان نباید به سیاست‌های رییس جمهور جدید آمریکا خوش بین باشند.

به گزارش خبرنگار ایرنا در پلدختر ، حجت الاسلام کاظم تیموری در خطبه های نماز جمعه ،اظهار داشت: مسوولان باید مراقب باشند و تلاش کنند بر اساس دستورها و راهنمایی مقام معظم رهبری در سیاست های بین المللی تصمیم گیری کنند.

وی افزود:طی روزهای اخیر دنیا شاهد اتفاقاتی مانند جنگ داخلی ، تقلب ، خشونت در ایالات متحده آمریکا بودیم که نشان می دهد دموکراسی در آن کشور شعار و طبل تو خالی بیشتر نیست.

امام جمعه موقت پلدختر  با بیان این که ترامپ  با حقارت کاخ سفید را ترک کرد ،گفت: چهار سال گذشته رییس جمهور ایالات متحده آمریکا از حزب جمهوری خواه که شرورترین رییس جمهور بود را با حرف و حدیث های فراوان بر مسند قدرت نشاندند که سیاست ها و تصمیم های دیوانه واری گرفتند.

وی افزود: نباید فراموش کرد که بایدن رییس جمهور جدید آمریکا یکی از مجموعه کسانی بود که در زمان اوباما تحریم های فلج کننده علیه ایران را کلید زد.

حجت الاسلام تیموری به رزمایش اخیر نیروهای مسلح ایران اشاره کرد و یادآورشد:این رزمایش راهبردهای همیشگی برای دفاع  نظام است و آثار مثبتی از جمله جلوگیری از تحرکات و تعرضات دشمن بود توسط نیروهای مسلح و مقتدر ایران انجام شد.

وی  با بیان این که رزمایش ارتش و سپاه نشان از اقتدار ایران اسلامی است ،افزود: در این رزمایش های متنوع بزرگترین رزمایش پهبادی در غرب آسیا توسط ارتش جمهوری اسلامی در سمنان به وجود آمد از شهر موشکی خلیج فارس و ناوبند راهبردی مکران رونمایی شد.

امام جمعه موقت پلدختر گفت: این رزمایش همچنین از نظر موقعیت زمانی و مکانی حائز اهمیت فراوان و این که نیروهای مقتدر ایران همزمان چند عملیات پیچیده موشکی و پهبادی را با هم رصد کردند نشانه توانایی و اقتدار آنها است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها