امام‌جمعه بیله‌سوار: فرهنگ تقدیر از خدمات مسئولان دلسوز ترویچ شود

اردبیل - ایرنا - امام جمعه بیله‌سوار با تقدیر از معاون وزیر آموزش و پرورش و نماینده منطقه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید فرهنگ تشکر را از مسئولانی که دلسوزانه برای توسعه و عمران شهرستان انجام می‌دهند، ترویج دهیم تا مایه دلگرمی و تشویق مسئولان دلسوز باشیم.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام جابر عزیزی روز در خطبه‌های نماز جمعه بیله‌سوار از سفر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور در منطقه، کلنگ‌زنی چندین مدرسه و پیگیری و اختصاص اعتبار برای تجهیز مدارس این شهرستان مرزی تقدیر کرد.

وی همچنین افزود: پیگیری و فراهم کردن امکانات آموزشی حتی در دورترین مناطق عشایری هم باید صورت گیرد تا شاهد رشد و توسعه فرزندان علمی کشور باشیم.

عزیزی از نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد،بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی نیز به خاطر فعالیت‌های شبانه‌روزی  برای توسعه و عمران شهرستان بیله‌سوار تشکر کرد.

 امام جمعه بیله‌سوار در بخش دیگری از سخنان خود گفت: چهره واقعی آمریکا در این چند روز از رسانه‌های دنیا به خوبی نشان داده شد و حکومت نظامی صورت گرفته ماهیت دموکراسی آمریکا را به سراسر دنیا نشان داد.

به گفته وی، اکنون در جنگ سخت اقتصادی قرار داریم و باید مردم منطق مقاومت را در سبک زندگی خود رعایت کنند و مسئولان نیز قدر این صبر و مقاومت مردم را بدانند.

وی به رزمایش بزرگ مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش اشاره کرد و افزود: این رزمایش بزرگترین رزمایش پهبادی غرب آسیا بود و دقیقا زمانی اجرا شد که سردمداران استکبار  در حال عملیات روانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند و نفس آنها با اجرای این رزمایش بریده شد.

حجت‌الاسلام عزیزی به رونمایی از شهر موشکی زیرزمینی سپاه در خلیج فارس اشاره کرد و گفت: این رونمایی یکی از مولفه‌های قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران بود که به رخ دشمنان نظام کشیده شد و ترس و دلهره را در دل‌های آنهایی که شبانه‌روز برای تهاجم به این کشور نقشه داشتند، خنثی کرد.

بیله‌سوار در شمال اردبیل و در همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها