۳ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۹
کد خبرنگار: 3145
کد خبر: 84194920
۰ نفر

برچسب‌ها

دولت و مجلس در تصویب بودجه تعامل داشته باشند

ساوه - ایرنا - امام جمعه ساوه بر لزوم تعامل دولت و مجلس در زمینه تصویب لایحه بودجه سال آینده کشور تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام «سید ابراهیم حسینی» در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان ساوه، گفت: ساماندهی شرایط اقتصادی کشور لزوم تعامل بین دستگاهی و همت مسئولان را دوچندان می‌کند.
وی با اشاره به اینکه مردم سرمایه‌های اجتماعی انقلاب هستند، اظهار داشت: مسئولان اعم از دولت و نمایندگان مجلس باید برای رفاه عمومی در جامعه و بهبود اوضاع معیشتی مردم سیاست‌گذاری‌ کنند.
حجت‌الاسلام حسینی گفت: کلیات لایحه بودجه باید اصلاح شود و نباید مردم به دلیل اختلافات سیاسی و حزبی متضرر شوند.
 امام جمعه ساوه، فرمانبری از مقام معظم رهبری در موضوع ممنوعیت واردات واکسن خارجی را وظیفه همگانی برشمرد و گفت: اعتماد به دشمنان انقلاب در شرایط امروز کشور عاقلانه نیست.
وی عنوان کرد: قوای حاکم در نظام جمهوری اسلامی زیر نظر ولایت فقیه باید عامل به قانون اساسی باشند و برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشور تعلل نکنند.
خطیب جمعه ساوه ادامه داد: با تدابیر رهبر معظم انقلاب، کشور از شدیدترین تحریم‌های دشمنان به سلامت عبور خواهد کرد و این موضوع مستلزم همراهی همه قوا و اعتماد به نفس در میان ارکان نظام است.

امام جمعه ساوه تصریح کرد: در شرایطی که شیوع ویروس کرونا اقتصاد و تولید کشور را تحت تاثیر قرار داده است، باید نسبت به حمایت از صاحبان صنایع اهتمام ویژه داشته باشیم و دستگاه‌های خدمات‌رسان از قبیل آب، برق و گاز همراهی کاملی با واحدهای تولیدی داشته باشند.

وی با اشاره به اوضاع بحرانی کشور آمریکا، گفت: وضعیت آشفته این کشور با ریاست جمهوری فردی همچون ترامپ آشکارتر شد و این نظام رو به افول است.
به گفته او، رونمایی از شهر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، افتخاری بزرگ برای ملت ایران است و در عین حال هشداری برای دشمنان تلقی می شود که با بر هم زنندگان امنیت و متجاوزان به این آب و خاک قاطعانه  برخورد خواهد شد.
امام جمعه ساوه افزود: رزمایش ارتش و سپاه در واقع پیام اقتدار و قدرت‌نمایی جمهوری اسلامی در منطقه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها