رزمایش های ارتش و سپاه اقتدار ایران اسلامی را در دنیا به نمایش گذاشت

تهران-ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس گفت: رزمایش ۹۹ نیروی زمینی ارتش و رزمایش پیامبراعظم(ص)سپاه پاسداران و رزمایش نیروی دریایی ارتش طی دو هفته گذشته اقتدار ایران اسلامی را در دنیا به نمایش گذاشت.

به گزارش ایرنا،حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس در جمع نمازگزاران اظهار داشت: نمایش توانمندی ایران اسلامی در رزمایش های یاد شده چشم دشمنان را خیره کرد و ترس را بر وجود آنها حاکم ساخت.

وی با بیان اینکه تمرکز رزمایش بر دو نقطه موشکی و پهپادی بود، اظهار داشت: بزرگترین رزمایش پهپادی غرب آسیا توسط ارتش ایران اسلامی انجام گرفت و از شهر و پایگاه موشکی حاشیه خلیج فارس رونمایی شد.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: بخش وسیعی از اقیانوس هند تا دریای سرخ و قلب سرزمین های اشغالی هدف موشک های نقطه زن و در تیررس نیروهای مقتدر ایران اسلامی است.

حسینی با اشاره به تقارن برگزاری رزمایش با شکست ترامپ در انتخابات آمریکا و روی کار آمدن بایدن، اظهار داشت: موجی از عملیات روانی و رسانه ای از سوی یاوه سرایان برای ایجاد جنگ هراسی علیه ایران اسلامی در تقارن مناسبات یاد شده اتفاق افتاد و آنهایی که ما را از جنگ می ترساندند، امروز با حیرت شاهد رزمایش مقتدرانه ایران اسلامی هستند.

وی با اشاره به منافع برگزاری رزمایش برای ایرانیان، اظهار داشت: تامین معیشت و زندگی آرام برای مردم را می‌توان یکی از مزایای برگزاری رزمایش دانست چرا که اگر امنیت نباشد معیشتی در کار نیست.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: بالارفتن قدرت بازدارندگی با اقتدار موشکی، حرکتی رو به جلو است که توقف، کندی و بازگشت ندارد.

وی افزود: برگزاری رزمایش ارعاب دشمنان و اطمینان دوستان را برای ما به همراه دارد ، آنها می‌دانند ایران اسلامی با این اقتدار آنها را تنها نخواهد گذاشت و جبهه مقاومت، ایران اسلامی را توانمندتر از گذشته می داند و این اقتدار را مدیون رهنمودهای با صلابت مقام معظم رهبری هستیم.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: آمریکا دیگر ابرقدرت نیست و مقام معظم رهبری افول آمریکا را پیش بینی کردند و دولت تازه کار این کشور با مشکلاتی مانند سن بالای بایدن، مشکلات دو قطبی شدن و تجزیه طلبی در آمریکا، جنگهای داخلی، کنترل نشدن بیماری کرونا به دلیل بی تدبیری مواجه است.

حسینی با بیان اینکه باید قدردان فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری باشیم، اظهار داشت: برخی از منافقان خود فروخته داخلی واکسن ایرانی را به تمسخر گرفته و رهبری را مخالف واکسن معرفی می کنند در حالی که ایشان خرید واکسن را به دلیل مخاطرات جانی برای هموطنان از کشورهای آمریکا و انگلیس ممنوع اعلام کردند.

وی گفت: برای منافقان خودفروخته داخلی حفظ جان ۸۰  میلیون ایرانی اهمیتی ندارد و تنها به خرده گیری از منویات مقام معظم می پردازند، مرگ و لعن و نفرین بر آنها باد.

امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به مشکلات بازار سرمایه ، اظهار داشت: بازار سرمایه دستخوش سیاست گذاری و مدیریت غلط  شده و قیمت گذاری های دستوری و دستور العمل های اشتباه سرمایه مردم را کم کرده است.

حسینی با بیان اینکه اعتماد مردم سرمایه ارزشمندی است، اظهار داشت: مردمی که با فراخوان دولت وارد بورس شدند امروز متضرر و بی اعتماد شدند و مجلس و قوه قضائیه به عنوان دو قوه نظارتی با تدبیر و به دور از مواضع هیجانی و منطقی برای حمایت از مردم وارد عمل بشوند و به دولت کمک کنند.

وی افزود: دولت مشتاقانه کمک ها را بپذیرد تا مشکلات مردم مرتفع شود، حق این مردم نیست که با مشکلات اقتصادی صدمه ببینند و با دعوا و کشمکش اعتمادشان را از دست بدهیم، مسئولان باید بیشتر به فکر مردم باشند.

امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به فرا رسیدن سالروز  شهادت حضرت ام البنین (س) و  اهمیت خانواده معظم شهدا ، اظهار داشت: خانواده معظم شهدا مانند خاکریزی در مقابل دشمنان ایستادند و همه ما موظف به توجه بیشتر به آنها هستیم و در تربیت فرزندان خود از  حضرت ام البنین (س) و مادران و پدران شهدای معزز الگو بگیریم.

شهرستان پردیس با جمعتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =