امام جمعه موقت شاهرود: امنیت پایدار پیام رزمایش اخیر بود

شاهرود - ایرنا - امام جمعه موقت شاهرود گفت:مقاومت برای تامین منافع ملی ضروری است و رزمایش نظامی ارتش و سپاه حاوی پیام  معیشت پایدار در گروی امنیت پایدار بود.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام والمسلمین  حمید عبدالهیان در خطبه های این هفته جمعه در حسینیه اعظم مدرسه قلعه شاهرود  که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا برگزار شد، افزود : رزمایش‌های  ۲ هفته اخیر در چارچوب مقاومت و تامین امنیت کشور بوده و در زمینه دفع تهدید دشمنان نقش موثری ایفا کرد.

به گفته وی، زمان مناسب برای انجام رزمایش ، ترکیبی بودن عملیات با موشک های پیشرفته و پهپاد با کارآیی گوناگون و گستردگی میدان عملیاتی در خلیج فارس و دریای عمان سه بخش مرتبط با این رزمایش بود .

وی با اشاره به اینکه این رزمایش مقتدرانه سپاه و ارتش دشمنان را مایوس و محور مقاومت را تقویت کرد ، ادامه داد: پیشرفت های سریع در علم و صنایع نظامی با وجود تحریم ها ، امنیت بیشتری به ارمغان می‌آورد .

وی تاکید کرد: نباید خود را محتاج به بیگانگان نشان داد و رفع  مشکلات کشور را به تغییرات دیگر کشورها  مرتبط کنیم .

امام جمعه  موقت شاهرود با بیان اینکه مسوولان باید به گونه ای مسایل مهم کشور را بررسی کنند تا نیازی به هزینه کرد از رهبری نباشد ، تاکید کرد: همه گره ها نباید به دست مقام معظم رهبری گشوده شود.

عبدللهیان افزود: رهبر معظم انقلاب با حمایت از تولید واکسن کرونا توسط جوانان دانشمند کشور، اعتماد به آن‌ها را نشان داد.

خطیب موقت جمعه شاهرود گفت:سفر رئیس قوه قضائیه به استان سمنان و شهرستان شاهرود  امید را به مردم بازگرداند .

وی اظهار امیدواری کرد:این سفرها استمرار داشته باشد و خواسته‌های مردم برآورده شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها