مسوولان باید با تمام توان خدمتگزار مردم باشند

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین گفت: مسوولان باید با تمام توان برای خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکلات آن‌ها تلاش کنند و به معنای واقعی در جامعه خدمتگزاری کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین با اشاره به ویژگی های مدیران در جامعه اسلامی براساس فرمایش امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: یک مسوول در نظام اسلامی باید با ایمان باشد و شهرت دینی داشته باشد و براساس اخلاص و اعتقاد دینی خدمت کند.
وی اظهار داشت: کسی که سر سفره نظام ارتزاق می کند باید به تمام معنا الگوی دینی باشد.
امام جمعه قصرشیرین گفت: مردم داری و تواضع از دیگر ویژگی های مدیران در جامعه اسلامی است که یک مسوول باید با جان و دل برای رفع مشکلات مردم حرکت کند و به صورت جهادی و با تمام وجود در خدمت مردم باشد.
ملکی گفت: مدیران در نظام اسلامی باید از اشرافی گری به دور باشند مانند شهید حاج قاسم سلیمانی زندگی ساده داشته باشند و خود و فرزندانشان الگوی ساده زیستی برای جوانان و مردم شوند.
او از دیگر ویژگی های مدیران در جامعه اسلامی را تلاش برای رفع مشکلات جوانان و فراهم کردن زمینه اشتغال برای آنان بیان کرد و گفت: یک مدیر باید دست جوانان را بگیرد و زمینه پیشرفت آنان را فراهم کند

او اضافه کرد: زیردستان مدیران در جامعه اسلامی نیز باید پاک دست باشند و از بین المال مراقبت کنند.
نماز جمعه این هفته قصرشیرین با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.  
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷هزار تن جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها