امام جمعه اهل سنت ایرانشهر: حاکمان ظالم از ترامپ درس عبرت بگیرند

زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به حوادث آمریکا و منزوی شدن ترامپ گفت: حاکمان ظالم از ترامپ درس عبرت بگیرند و بر مردم ظلم و ستم نکنند.

به گزارش ایرنا مولوی عبدالصمد کریم زایی روز جمعه در خطبه‌های این هفته نمازجمعه اهل سنت ایرانشهر اظهارداشت: ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا در مدت چهار سال باعث هرج و مرج در جهان شد در این مدت بیت المقدس که اولین قبلگاه مسلمانان بود را به عنوانِ پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کرد.

وی افزود: حوادث آمریکا ثابت کرد که دموکراسی آمریکایی معیوب بوده و از این پس هیچ مقامی در این کشور نمی‌تواند دم از دموکراسی و حقوق بشر بزند. 

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر به نقش افراد منافق در ایجاد اختلاف بین مسلمانان، طوایف و خانواده‌ها اشاره کرد و گفت: منافقان بدتر از کفار هستند چون هر انسانی فریب کفار را نمیخورد چون می‌داند کافر است و هیچ گاه خیرخواه مسلمان نیست.

وی ادامه داد: منافق در لباس اسلام است و خود را منتسب به اسلام می‌داند بسیاری از انسان‌های ساده لوح ممکن است فریب حرفه‌ای منافق را بخورند و از راه حق منحرف شوند. 

مولوی کریم زایی بیان کرد: خیلی از اختلافاتی که امروز دامن گیر مسلمانان و خانواده‌ها شده بخاطر روحیه منافق‌گرانه بعضی از افراد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها