امام جمعه نیر: واکسن ایرانی اقتدار علمی کشور را ثابت کرد

اردبیل - ایرنا - امام جمعه نیر گفت: تولید و تزریق واکسن تولید داخلی کرونا ، اقتدار علمی ایران اسلامی در این شرایط سخت تحریم را ثابت کرد.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام آیت نعمتی در خطبه‌های نماز جمعه نیر اظهار کرد: قطعا مراکز پژوهشی در ایران اسلامی و کشورهای مختلف دنبال تولید واکسن هستند.

وی افزود: بفرموده رهبر معظم انقلاب به واکسن آمریکا و انگلیس اعتماد نیست، دشمن در دشمنی خودش کم نمی‌گذارد و امروز هم واکسن تولید ایرانی را تحریم کرده است که باید توجه کنیم اندیشه‌های باطل اثر سوء نگذارد.

وی به رزمایش‌های اخیر سپاه و ارتش در کشور اشاره کرد و گفت: این رزمایش‌ها بسیار مهم و راهبردی هستند و پیام آنها  این بود  که امنیت کشورمان قابل معامله نیست.

او همچنین با گرامیداشت شهادت سربازان نیروی انتظامی که در دی ماه امسال برای تامین امنیت و نظم کشورمان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، افزود: سربازان نیروی انتظامی در دشواری‌ها و سختی‌ها برای تامین نظم و امنیت کشور تلاش می‌کنند و ما قدردان زحمات آنها هستیم.

خطیب جمعه نیر همچنین بر لزوم برگزاری انتخابات پرشور تاکید کرد و گفت: تبلیغات زودهنگام برای جامعه آسیب است و مردم باید آگاهانه در انتخابات حضور داشته باشند و فردی اصلح را انتخاب کنند.

شهرستان نیر در ۳۰ کیلومتری جنوب غربی اردبیل قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها