امام جمعه یزد: رزمایش نیروهای مسلح توطئه دشمنان را خنثی کرد

یزد -ایرنا - نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه مرکز استان یزد گفت: برگزاری رزمایش نظامی اخیر در خلیج فارس موجب خنثی شدن توطئه دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی شد.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یزد با قدردانی از نیروهای بسیج و ارتش در برگزاری این رزمایش به اهمیت تکیه به نیروهای نظامی و انتظامی در برابر استکبارجهانی اشاره کرد و افزود: این حرکت نظامی و انقلابی بسیار ضروری بود و موجب خوشحالی مردم و ناراحتی دشمنان شد.

وی ادامه داد: باید برای مقابله با توطئه‌های فرهنگی و نظامی و در عرصه اقتصادی ، تحریم‌ها و تهدیدها نیز قوی بود اگر در برابر آنها از خود کُرنش نشان دهیم آنها اهداف شوم خود را در منطقه و علیه کشور ما انجام می دهند بنابراین باید این رزمایش‌ها ادامه یابد.

خطیب جمعه یزد در بخشی  از خطبه های نماز به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص هوشیاری در برابر توطئه های استکبارجهانی در عرصه فرهنگی و رسانه‌ای اشاره کرد و یادآور شد: وطیفه مردم و مسوولان است که گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند و وظایف خود را در قوی‌ شدن کشور در بخش‌های مختلف علمی و فرهنگی انجام دهند.

ناصری یزدی به نتایج انتخابات اخیر آمریکا اشاره کرد و یادآور شد: هیچ فرقی بین رییسان جمهوری آمریکا که عمدتا از ۲ حزب دموکرات و جمهوریخواه هستند وجود ندارد، آنها فقط به دنبال اهداف شوم خود و حفظ منافع رژیم صهیونیستی و حامیان خود در دنیا و منطقه هستند باید روز به روز بر قدرت و آمادگی دفاعی و نظامی خود بیفزاییم .

رییس شورای فرهنگ عمومی استان یزد در ادامه به اهمیت همکاری مردم با مسوولان در پیشگیری از ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: برای غلبه بر بیماری کووید ۱۹ باید مردم شیوه‌نامه‌های بهداشتی را دقیقا طبق مقررات ابلاغی رعایت کنند تا به یاری خدا بتوان در پیشگیری اقدام لازم را انجام داد که این موضوع مهمی است .

امام جمعه یزد به ذکر خاطره خود در خصوص امام راحل (ره) و ارتباط با آن حضرت و  حوادث پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ اشاره کرد و رمز و راز عزت و اقتدار نظام و کشور را قوی بودن و مقاومت ذکر کرد که باید این روحیه دینی و انقلابی در جامعه همواره حفظ شود.

   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها