خطیب جمعه ورامین: دموکرات و جمهوری‌خواه هر دو دشمن ایران هستنند

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت ورامین گفت: برخی تصور می‌کنند که با رفتن ترامپ و آمدن بایدن، مشکلات حل می‌شود در وصورتی که دموکرات و جمهوری‌خواه هر دو دشمن ایران هستنند.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ورامین گفت: دموکرات و جمهوری‌خواه هردو دست پرورده یک تفکر هستند و این صهیونیست است که آن‌ها را مدیریت می‌کنند و در اتخاذ تصمیمات کلان در مواجهه با ایران اسلامی با هم هیچ اختلافی ندارند.

وی اظهار داشت: برخی ساده‌لوحان سیاسی فکر می‌کردند که با آمدن بایدن، کار به نیمه رسیده ولی اگر قرار است که آمریکا به برجام باز گردد، شرط اول آن رفع تحریم‌ها است تا صداقش معلوم شود.

محمودی تصریح کرد: توان موشکی خط قرمز امنیت ایران اسلامی است که آمریکا و صهیونیست را گیج کرده و دشمن را تا هزاران کیلومتر دورتر در تیررس قرار داده است.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه ورامین با اشاره به لزوم نظارت بیشتر بر فضای مجازی گفت: امروز فضای مجازی عرصه جولان دشمن و مزدورانش شده که به تمام مبانی دینی و انقلابی تعرض می‌کنند و هیچ ابزار کنترل و نظارتی هم بر آن وجود ندارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین اظهار داشت: این روز به نام تکریم مادران و همسران شهدا نامگذاری شده است، درود خدا بر آن مادران نمونه‌ای که فرزندان خود را در راه امام زمان تقدیم کرده و خم به ابرو نیاوردند تا آرمان‌های انقلاب زنده بماند.

وی افزود: امروز همه افراد وظیفه دارند تا برای خانواده معظم شهدا حرمت قائل شوند و همواره یاد شهدا را در جامعه زنده نگه دارند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت: اگر می‌خواهید همسران و مادران شهدا را تکریم کنیم این امر فقط با نصب چند پلاکارد و پیام محقق نمی‌شود بلکه باید با عملکرد دقیق و عمل به وصایای شهدا، آنان را فراموش نکرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها