امام جمعه گنبد: رزمایش‌های نظامی ایران جنبه باز دارندگی دارد

گنبدکاووس - ایرنا - امام جمعه گنبدکاووس گفت که رزمایش‌های اخیر موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی علاوه بر این‌که بار دیگر عظمت و قدرت نظامی ایران را به نمایش گذاشت، جنبه بازدارندگی در برابر دشمنان نیز دارد.

حجت الاسلام محمود ترابی در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نمازجمعه گنبدکاووس اظهار داشت: پهپادهای ساخته شده توسط متخصصان ایرانی که بدون داشتن سرنشین قابلیت نقطه زنی دقیق با شعاع تقریبی ۱۰ متر را دارد، مایه افتخار نیروی‌های مسلح ما است.

وی همچنین کنار رفتن ترامپ رییس جمهوری قبلی آمریکا را اخبار مهم دنیا دانست و گفت: بدون شک همه مومنان از رفتن این انسان پلید که دستور شهادت سردار بزرگ سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را صادر کرد، از صحنه قدرت کنار رفت، خوشحال شدند.

حجت الاسلام ترابی اضافه کرد: پوشالی بودن شعار دموکراسی مورد ادعای مقامات آمریکایی نیز با نحوه عملکرد آنان در جریان وقایع اخیر انتخابات این کشور ثابت شد و دوران محوریت این کشور به عنوان بزرگترین قدرت جهان به پایان رسیده و آینده‌ای درخشان برای آن قابل تصور نیست.

وی تصریح کرد: آمریکا در دوران ترامپ و پس از خروج از برجام بیش از ۷۵۰ مورد تحریم علیه ایران وضع کرد و خسارت های مادی و معنوی زیادی به کشور و ملت ما وارد کرد.

امام جمعه گنبدکاووس همچنین با محکوم کردن عملیات انتحاری روز گذشته در بغداد، گفت: در این اقدام غیرانسانی که بین دست فروشان بازار مرکزی بغداد انجام شد، تعداد زیادی انسان بی‌گناه به شهادت رسیدند و یا مجروح شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =