امام جمعه کرمان: حفظ قدرت بازدارندگی نظام باید در اولویت باشد

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: امروزه همه می‌دانیم که باید مقاومت و قدرت بازدارنده نظام جمهوری اسلامی را در عرصه بین المللی به رخ جهان بکشیم و تفاوتی ندارد که چه کسی در کاخ سفید باشد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی در آیین این هفته نماز جمعه کرمان ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی، با اشاره به پیشرفت های کشور در حوزه‌های مختلف از جمله در حوزه هسته‌ای با وجود تمامی تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان افزود: امروز در مقابل، شاهد ذلت و خواری دشمنان هستیم به نحوی که در اثاث کشی کاخ سفید وضعیت برای ما بیشتر روشن شد و فهمیدیم که باید به مقاومت خود ادامه داده و به هیچ مذاکره ای با غرب امید نداشته باشیم.

امام جمعه کرمان، مناسبت های بهمن ماه را گرامی داشت و اظهارداشت: بهمن ماه سرشار از حوادث و خاطرات فراوانی از بستن فرودگاه ها برای جلوگیری ورود امام راحل به کشور تا پیروزی انقلاب اسلامی و نیز بیانگر ایستادگی ملت در برابر همه تهدیدها و توطئه هایی است که دشمنان بر علیه این کشور انجام داده اند.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه ملت ایران با ایستادگی خود توطئه‌های دشمنان را خنثی و شرایط سخت تحریم را تا چله دوم انقلاب تحمل کرده اند، اظهارداشت: باید توجه داشت که تمامی دستاورد های گسترده نظام به رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری محقق شده است.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش پهپادی ارتش، رونمایی نمایی از شهرک موشکی سپاه در خلیج فارس و رونمایی از ناوبلند راهبردی در جنوب کشور، خاطر نشان کرد: امروز دستاوردهای گسترده نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف از جمله در ده ها و صدها عملیات موفق و ‌بازدارنده برای همگان قابل مشاهده است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان خاطرنشان کرد: امروز در غرب که همواره حرف از دموکراسی می زنند شاهد خفت، خواری و ذلت آنها هستیم و چگونه است که عده‌ای دستاوردهای بزرگ کشور و دانشمندان را از جمله در تولید واکسن نادیده می‌گیرند.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی با تاکید بر این مطلب که امروز افول آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی به خوبی قابل مشاهده است، تصریح کرد: پیروزی  های جبهه مقاومت یکی پس از دیگری برای ما عیان می شود و بر همین اساس بود که رهبری زمان از بین رفتن رژیم غاصب صهیونیستی  را پیش بینی کرده اند.

وی ضمن بیان این مطلب که پیروزی ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون شهدا از جمله سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت است، تاکید کرد:  امروز همه باید وحدت، همدلی و همراهی در داخل کشور و قطع نگاه به غرب و خارج از کشور را در دستور کار داشته باشند و مسئولان با حضور در صحنه زمینه ارائه خدمات بهتر به مردم را فراهم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان  در بخش دیگری از سخنان خود روز تکریم مادران و همسران شهدا را گرامی داشت و افزود: مادران و همسران شهدا عمر خود را در ایثار و فداکاری سپری می کنند ‌و باید از آنها تقدیر و تجلیل کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها