بانوان کارآفرین در کنار  اهالی فرهنگ و هنر

تهران- ایرنا- رییس هیات انتخاب جشنواره فرهنگی‌هنری بانوان کارآفرین از اقبال علاقه‌مندان به حضور در این جشنواره خبر داد و گفت: بانوان کارآفرین با ارسال نمونه کارهای خود متقاضی شرکت در جشنواره شدند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی جشنواره فرهنگی‌هنری بانوان کارآفرین، فراخوان اولین جشنواره تخصصی بانوان کارآفرین (ایران بان‌نو) درحالی شب یلدای ۱۳۹۹ منتشر شد که استقبال از این جشنواره تاکنون قابل توجه بوده است.

سیدروح‌الله حسینی رییس هیات انتخاب جشنواره ایران بان‌نو اظهار داشت: تاکنون در کنار بسیاری از اهالی فرهنگ و هنر و پژوهش، بانوان کارآفرین متعددی در نقاط مختلف ایران نیز با ارسال نمونه کارهای خود متقاضی شرکت در جشنواره شده‌اند.

حسینی ادامه داد: جشنواره ایران بان‌نو نخستین جشنواره تخصصی بانوان کارآفرین است که فضایی متعادل ایجاد کرده برای همراهی بانوان کارآفرین با آن دسته از اصحاب فرهنگ و هنر و پژوهش که تجربیات قابل ارائه‌ای در حیطه کارآفرینی بانوان یا بانوان کارآفرین داشته‌اند.

رییس هیات انتخاب جشنواره ایران بان‌نو ادامه داد: بخش عمده‌ای از آثار واصله به دبیرخانه جشنواره ایران بان‌نو محصولاتی هستند که هرچند در نوع خود ممتاز و بدیع به شمار می‌روند ولی تاکنون مجال ارزیابی دقیق در فستیوال‌های تخصصی را نداشته‌اند.

حسینی تاکید کرد: هیات داوران جشنواره ایران بان‌نو که از میان خبرگان فرهنگ و هنر و کارآفرینی انتخاب می‌شوند خواهند کوشید بهترین‌های هر رشته از جشنواره را معرفی کنند تا محملی گردد برای تلاش بیشتر علاقمندان به بازنمایی فعالیت بانوان کارآفرین.

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره ایران بان‌نو برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه جشنواره فرهنگی-هنری بانوان کارآفرین مراجعه کنند یا از طریق پیام‌رسان‌های با شماره ۰۹۳۷۶۴۹۴۳۵۹ در ارتباط باشند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار فرهنگ