۳ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۱
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84194703
۰ نفر

برچسب‌ها

کاهش دما در استان بوشهر ادامه دارد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: شرایط کاهش دمایی در این استان که از روز گذشته آغاز شده‌است تا روز یکشنبه هفته آینده دارد.

پیام مساعدی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: با آغاز شرایط کاهش دمایی در استان بوشهر شهرهای، برازجان، جم، بندر امام حسن، برازجان و دیلم به ترتیب دمای ۴.۲، ۴.۵، ۴.۶ و ۶.۸ درجه سانتیگراد را تجربه کردند.

وی بیان کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد امروز نیز با تداوم وزش باد شدید شمال غربی روی دریا، خلیج فارس مواج و توفانی خواهد بود.
مساعدی ادامه داد: از اواخر وقت امشب با کاهش سرعت جریانات، از ارتفاع موج دریا به تدریج کاسته خواهد شد.
وی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری طی امروز همراه با وزش باد و گاهی گردوخاک و فردا در برخی نقاط با مه رقیق صبحگاهی پیش‌بینی شده‌است.
مساعدی عنوان کرد: در این مدت جهت ورش باد شمال غربی با سرعت ۱۸ تا ۴۶ گاهی بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت و از فردا شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: در ۲۴ ساعت ارتفاع موج در سواحل استان ۹۰ تا ۱۸۰ گاهی تا ۲۴۰ سانتی متر و در فرا ساحل جنوبی گاهی تا ۳۰۰ سانتی‌متر و فردا در همه مناطق ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی‌ می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها