۳ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۵۵
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 84194681
۰ نفر

برچسب‌ها

توزیع برق گرمسار هفت طرح برای بهره‌برداری در دهه فجر دارد

سمنان- ایرنا - مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار گفت: هفت طرح عمرانی برق‌رسانی، همزمان با دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، در این شهرستان افتتاح می‌شود.

به گزارش ایرنا، ذبیح‌الله احمدی روز جمعه به رسانه ها افزود: طرح‌های توزیع برق گرمسار با مبلغ ۳۲ میلیارد و ۵۴۵ میلیون ریال و با محوریت افزایش ظرفیت پست های توزیع برق و ارتقای پایداری شبکه ها وتاسیسات توزیع برق در دهه فجر امسال بهره برداری می‌شود.

وی افزود: سه طرح توسعه ۶ هزار و ۲۹۲ متر شبکه توزیع برق و نصب ۶ دستگاه پست هوایی به ظرفیت یکهزار و ۳۵۰ کیلوولت آمپر درروستاهای ساروزن پایین، کهک و سنرد با ۱۴ میلیارد و ۸۷۸ میلیون ریال، از جمله طرح هایی است که در دهه فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی اضافه کرد: سه طرح اصلاح چهارهزار و ۶۵۲ متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف هوایی و زمینی و ٢ دستگاه پست زمینی به قدرت ۲۵۰ کیلوولت آمپر در روستاهای نورالدین، سلمان و مگس تپه با هزینه ۱۶ میلیارد و ۲۵۷ میلیون ریال و طرح تبدیل یکهزار و ۶۴۲ متر شبکه فشارضعیف هوایی سیمی روستای نوده به کابل خودنگهدار به مبلغ ٢ میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال، از دیگر طرح های قابل افتتاح در دهه فجر امسال در شهرستان گرمسار است.

۱۶.۶۱ درصد مشترکان شرکت توزیع برق استان سمنان از آغاز طرح برق امید تا آبان امسال مشمول طرح برق امید شدند و صورت حساب با مبلغ «صفر» برای آنان ارسال شد.

به گزارش ایرنا، ۵۲ هزار و ۴۵۹ اشتراک خانگی در استان سمنان از تخفیف پرداخت بهای مصرفی برق در طرح برق امید برخوردار شدند.

از مجموع کل مشترکان برق خانگی در استان سمنان، ۴۰ هزار و ۷۹۸ مشترک شهری و ۱۱ هزار و ۶۶۱ مشترک روستایی استان سمنان نیز مشمول طرح برق امید شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها