بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران پنجم بهمن تقدیم شورا می‌شود

تهران- ایرنا- معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهر شهرداری تهران اعلام کرد: پیروز حناچی شهردار پایتخت، لایحه بودجه پیشنهادی سال آینده این نهاد را روز یکشنبه پنجم بهمن تقدیم اعضای شورای اسلامی شهر تهران می‌کند.

به گزارش ایرنا، حامد مظاهریان بامداد جمعه این مطلب را در کانال تلگرامی خود اعلام کرد.

وی نوشت: در بودجه پیشنهادی سال آینده شهرداری تهران، اختصاص اعتبار برای افشاگران فساد، تداوم توسعه محلات شهر تهران، بودجه اختصاصی برای محلات آسیب خیز هرندی، دولاب، باغ آذری، خلازیر، فرحزاد، اسلام آباد، ده ونک، شمیران نو و خاک سفید پیش بینی شده است.

مظاهریان یادآور شد: همچنین در این بودجه پیشنهادی به قدرت و بودجه بیشتر برای شهرداری های مناطق و نواحی، توسعه قابل توجه ناوگان اتوبوسرانی و مترو، مترو پرند و تامین بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان توجه شده است.

در این ارتباط خبرنگار ایرنا مطلع شده که لایحه بودجه سال آینده در ۲ سطح تعریف شده است بدین صورت که رقم حداقلی پیشنهادی ۴۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان و بالاترین رقم احتمالا نزدیک به ۵۵ هزار میلیارد تومان خواهد بود.

نکته دیگر بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران این است که رقم پیشنهادی برای هر تبصره در لایحه بودجه امسال برخلاف سال های گذشته گنجانده شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها