رقابت‌های فوتبال لیگ برترجوانان هرمزگان آغاز شد

بندرعباس - ایرنا-رقابت های فوتبال لیگ برترجوانان در قالب هشت تیم از شهرهای مختلف هرمزگان به صورت دوره ای در ۲ گروه شرق وغرب، به صورت رفت و برگشت آغاز شد.

به گزارش ایرنا ،در گروه شرق تیم‌های نوید گستر میناب،  شاهین مهر ، رگبار خراجی و فرهنگ وادب رودان و در گروه غرب سایپا بندرلنگه، ستاره جوان بندر خمیر، شاهین و اروند بندرعباس قراردارند.
در آغاز این رقابت‌ها و در بازی‌های انجام شده از هفته اول و از گروه غرب، تیم‌های سایپا بندرلنگه و ستاره جوان بندر خمیر به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال جوانان سایپا بندرلنگه با نتیجه سه بر ۲ حریف خود را شکست داد. 
همچنین در دیگر بازی برگزار شده این دوره از رقابت‌ها، تیم‌های فوتبال جوانان شاهین بندرعباس و اروند سورو مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت تیم شاهین با نتیجه سه بر صفر حریف خود را مغلوب کرد. 
درگروه شرق نیز ۲ بازی برگزار شد که در آن تیم‌های فوتبال جوانان نوید گستر میناب و رگبار خراجی رودان رو در روی هم قرار گرفتند و در نهایت تیم مینابی با نتیجه چهار بر یک برابر حریف خود به برتری دست یافت.
 در آخرین بازی هفته نخست لیگ برترفوتبال جوانان ۲ تیم شاهین مهر رودان و فرهنگ و ادب به مصاف هم رفتند که تیم فرهنگ وادب با یک گل همشهری خود شاهین مهر را شکست داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =