پرتابگر دیسک خراسان شمالی نایب قهرمان کارگران کشور شد

بجنورد- ایرنا- رییس هیات ورزش کارگری خراسان شمالی گفت: امیر سلحشور، پرتابگر دیسک استان در مسابقات دوو میدانی قهرمانی کارگران کشور عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد.

برات سعیدی، جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات دو و میدانی کارگران کشور، گرامیداشت شهدای کارگر و مدافعان سلامت به میزبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هیات ورزش کارگری و انجمن دو و میدانی استان خوزستان در استادیوم تختی اهواز برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در این رقابت ۶۹ ورزشکار از ۲۰ استان کشور در ۱۱ ماده شرکت داشتند که امیر سلحشور نماینده استان توانست در ماده پرتاب دیسک به نشان نقره دست یابد.

سعیدی افزود: نفرات برتر این رقابت ها به اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات ایتالیا دعوت می شوند.

رییس هیات ورزش کارگری استان با بیان اینکه خراسان شمالی در بخش بانوان،  نماینده ای برای حضور در این پیکارها نداشت، خاطرنشان کرد: در ماده دو ۸۰۰ متر، رضا محمدی و ۱۰۰ متر حامد شریفان، نمایندگان استان بودند که موفق به کسب نشان نشدند.

وی کسب نشان سومی پارسال والیبال ساحلی استان را از افتخارات این هیات ورزشی دانست و تصریح کرد: هم اکنون پنج هزار ورزشکار آماتور آقا و خانم در قالب ۳۱ انجمن ورزشی زیر نظر هیات ورزش کارگری استان فعالیت می کنند. 

خراسان شمالی ۲۹ هزار ورزشکار سازمان یافته دارد که در قالب ۴۹ هیات ورزشی فعال هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha