مددی: دعای تمام استقلالی‌ها پشت سر مهاجرانی، انصاریان و میناوند است

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال، طی پیامی برای سه چهره نامدار فوتبال ایران، حشمت مهاجرانی، علی انصاریان و مهرداد میناوند آرزوی صحت و سلامت کرد.

به گزارش ایرنا،این روزها سه چهره پرسابقه و پرافتخار فوتبال ایران حشمت مهاجرانی، بازیکن اسبق تیم استقلال و سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی آرژانتین، علی انصاریان، مدافع اسبق تیم ملی و باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس و مهرداد میناوند، مدافع اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس به دلیل ابتلا به ویروس منحوس کرونا روی تخت بیمارستان هستند.

احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال، با صدور پیامی برای این سه چهره نامدار فوتبال ایران آرزوی صحت و سلامت کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«رقابت در ذات ورزش است و هیاهوی آن به تقابل جوانمردانه با یکدیگر زنده می‌ماند اما در کنار رقابت، رفاقت، احترام و فتوت نیز اجزای جدا نشدنی از ورزش هستند و مکتب استقلال هرگز معرفت و جوانمردی را فدای رقابت نخواهد کرد.

حشمت مهاجرانی، پیشکسوت اسبق استقلال و چهره ماندگار فوتبال ایران؛ از یاد نمی‌بریم دروازه‌های حضور در جام جهانی چگونه با تدابیر شما بر روی فوتبال ایران گشوده شد و چگونه مصمم و مقتدر در آرژانتین، تیم ملی کشورمان را فرماندهی کردید. حضور در جام جهانی برای فوتبال ایران رویایی بود که با تلاش شما و شاگردان‌تان  به حقیقت بدل شد.

علی انصاریان دوست‌داشتنی؛ یک فصل با پیراهن استقلال برای‌مان بازی کردی و تو را جزیی از خانواده آبی می‌دانیم. حضورت در استقلال کوتاه بود ولی حتی پس از جدایی هم حرمت نگه‌دار بودی و همواره از پیراهن آبی و هواداران آن به نیکی یاد کردی.

مهرداد میناوند عزیز، همیشه رقیب‌ بودیم ولی استقلال مکتب رفاقت همیشگی و رقابت جوانمردانه است. رقیب همواره برای ما محترم می‌ماند به ویژه اگر برای اعتلای پرچم ایران عزیز، پیراهن مقدس تیم ملی را هم بر تن کرده باشد.

این روزها فوتبال نگران‌تان است و هواداران  مکتب استقلال برای‌تان دست به آسمان بلند کرده‌اند تا دوباره رخت سلامتی را بر تن شما ببینند. کرونا  شاید بزرگ باشد اما مقابل عظمت شما و آنهایی که برای سلامتی‌تان دست به دعا شده‌اند، حتما احساس کوچکی می‌کند. شک ندارم این بیماری را شکست می‌دهید و دوباره در کنار همه با برای فوتبال هیاهو می‌کنید. دعای من و همه استقلالی‌ها پشت سر شماست.»

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha