شرور قمه به دست در مشگین‌شهر دستگیر شد

اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار قمه به دست هنگام شرارت و عربده‌کشی در عملیات مقتدرانه پلیس مشگین‌شهر خبر داد.

به گزارش ایرنا ، سردار هوشنگ حسینی روز پنجشنبه اظهارکرد: بدنبال تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری و مزاحمت و قدرت‌نمایی یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار با سلاح سرد در میدان جانبازان مشگین‌شهر بلافاصله اکیپ گشت انتظامی ماموران کلانتری۱۱ به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران کلانتری با حضور در محل مشاهده کردند یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار با استفاده از یک قبضه سلاح سرد اقدام به شرارت و عربده‌کشی و مجروح کردن یک شهروند کرده که با اقدام به موقع پلیس دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه در پرونده مجرمانه این شرور سوابقی از جمله شرارت، ایجاد مزاحمت و عربده‌کشی  وجود دارد؛ گفت: اراذل و اوباش با دستور مقام قضائی روانه زندان شد.

سردار حسینی با اشاره به ابراز خرسندی و رضایتمندی شهروندان از این اقدام پلیس، خاطر نشان کرد: جامعه به ‌هیچ‌وجه جولانگاه اراذل و اوباش نبوده و پلیس با اینگونه افراد و مخلان آرامش و امنیت فردی و عمومی برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha