تردد خودروهای سنگین در مسیر جوین- جغتای به علت کولاک ممنوع شد

مشهد- ایرنا- رییس پلیس ‌راه خراسان‌رضوی گفت: تردد خودروهای سنگین در مسیر جوین- جغتای به دلیل برف و کولاک تا اطلاع ثانوی ممنوع ‌است.

سرهنگ حسین میش‌مست عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:در مسیر مشهد- چناران، قوچان- درگز، جوین- جغتای- سبزوار، نیشابور، تربت حیدریه و آزادراه شهید شوشتری نیز برف و کولاک و یخ‌زدگی سطح جاده وجود دارد.
وی اضافه کرد: در مسیر قوچان- درگز و جوین- جغتای نیز تردد خودروها تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.
رییس پلیس ‌راه خراسان‌رضوی گفت: در مسیر مشهد- چناران، مشهد به طرقبه و شاندیز، آزادراه شهید شوشتری و تربت‌حیدریه- نیشابور نیز ترافیک سنگین و پرحجمی وجود دارد.
میش مست از رانندگان خواست با تجهیزات زمستانی و دقت بالا در مسیرها تردد کنند.
کاهش دمای هوا و بارندگی در مناطق شمالی خراسان رضوی آغاز شده که تا صبح شنبه ادامه دارد و دمای هوا در مناطق سردسیر استان به کمتر از ۱۰ درجه زیر صفر نیز می‌رسد.
در خراسان رضوی ۵۱ گردنه در راههای شهری به طول ۵۴۵ کیلومتر، ۱۷۲ گردنه در راههای روستایی به طول ۵۷۴ کیلومتر و ۱۳۶ منطقه کولاک‌گیر و مه‌گیر به طول ۵۸۶ کیلومتر وجود دارد.
خراسان رضوی با پنج هزار و ۲۰۰ کیلومتر راه آسفالته اصلی و فرعی، هفت هزار و ۶۰۰ کیلومتر راه آسفالته روستایی و هفت هزار و ۷۶۰ کیلومتر راه غیر آسفالته در جایگاه دوم کشور از نظر طول راهها قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =