۴۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی کرمانشاه بستری شدند

کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: ۴۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته بستری و ۳۶ نفر نیز پس از بهبودی از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.

مهدی محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در شبانه روز گذشته موردی از فوت در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان ثبت نشده است.

وی افزود: در شبانه روز گذشته ۱۱ بیمار مثبت بستری و ۴۶ بیمار مثبت سرپایی مبتلا به بیماری کووید ۱۹ در سطح استان کرمانشاه شناسایی شدند.

محمدی اظهار داشت: هم اکنون ۱۶۶ بیمار مربوط به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.
به گزارش ایرنا، تعداد بستری های بیماران کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه در آبان ماه به هزار و ۲۶۰ نفر رسید و در ۲۴ آبان ۲۴ فوتی داشتیم که بیشترین آمار در یک روز از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بوده است.

میانگین بستری در دی ماه به ۴۵ نفر رسید
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اجرای موفق طرح شهید سلیمانی در استان گفت: تعداد بیماران بستری در زمان شروع طرح یعنی اول آذرماه ۹۶۰ نفر بود که اکنون به ۱۶۶ نفر رسیده  است.

دکتر «محمودرضا مرادی» به تازگی در ستاد کرونا استان اعلام کرد: میانگین بستری در روز در آبان ۲۲۷ نفر بوده و در آذر به ۱۰۵ نفر و در دی‌ماه به ۴۵ نفر در روز رسید.  

او گفت: میانگین مرگ و میر بر اثر کرونا در استان کرمانشاه در آبان ۱۳ نفر در روز، در آذر ۸.۳ نفر و در دی ماه به ۱.۱ نفر در روز رسید.

سرخط اخبار استان‌ها