بازدید مدیر ارشد مدارس فوتبال رئال مادرید از ورزشگاه خانگی سایپا

تهران- ایرنا- مدیر ارشد بنیاد زیر ساخت‌ها و مدارس فوتبال رئال مادرید اسپانیا با حضور در باشگاه سایپا، از امکانات و تجهیزات مختلف آن بازدید کرد.

به گزارش ایرنا مدیر ارشد بنیاد زیر ساخت‌ها و مدارس فوتبال رئال مادرید اسپانیا باتوجه به قرارداد بلندمدت با گروه مهام در ورزشگاه خانگی باشگاه سایپا حضور یافت و ضمن دیدار با مدیر باشگاه سایپا با امکانات این مجموعه، با فعالیت‌های سایپا در زمینه آموزش و استعدادیابی برای تیم‌های پایه، آکادمی فوتبال آشنا شد.

این باشگاه محبوب و پرطرفدار اسپانیایی به منظور ایجاد مرکز توسعه و استعدادیابی در خاورمیانه با گروه مهام در راستای ایفاد مسئولیت اجتماعی و انجام امور عام المنفعه و فرهنگی، ورزشی قرارداد بلندمدت منعقد کرده است که  سفر مدیر ارشد بنیاد زیر ساخت‌ها و مدارس فوتبال رئال مادرید پیرو مذاکرات قبلی صورت گرفته بین شرکت مهام و شرکت فرهنگی ورزشی سایپا است.

باشگاه سایپا برای انجام این پروژه عظیم ورزشی به عنوان اصلی ترین گزینه برگزیده شده است و یکی از بزرگترین اهداف این باشگاه در ادوار گذشته  پرداختن به تیم های پایه فوتبال کشور، پرورش جوانان مستعد فوتبال و هموار کردن مسیر رشد و شکوفایی آنها در عرصه ملی و بین المللی است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =