ورزشکار گیلانی به اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان دعوت شد

رشت - ایرنا - سامان رضی ورزشکار گیلانی به مرحله جدید اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان کشور دعوت شد.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی کادر فنی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان کشور، ۶ ورزشکار به مرحله نهم اردوی تیم ملی دعوت شدند که خوشبختانه سامان رضی از گیلان نیز جزو دعوت شدگان است.

مرتضی ورزلدوست افزود: این ورزشکار شایسته و ملی پوش استان گیلان باید به همراه سایر دعوت شدگان از امروز در نهمین مرحله اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معولان کشور در تهران  حضور یابند.

وی ادامه داد: مرحله جدید اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان کشور تا روز  ۳۰ یهمن ماه زیرنظر کادرفنی ادامه می یابد که سامان رضی ورزشکار شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان باید در این مدت زیر نظر مربیان تیم ملی مراحل آماده سازی خود را دنبال کنند.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد: تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان کشور خود را برای حضور در مسابقات گزینشی پاراالمپیک توکیو آماده می کنند که امیدواریم سامان رضی ورزشکار شایسته استان گیلان نیز با درخشش خود بتواند در رقابت های پارالمپیک توکیو حضور یابد.

سامان رضی متولد سال ۱۳۶۵ اهل شهرستان لنگرود استان گیلان است که این ورزشکار تاکنون مدال‌های طلای مسابقات قهرمانی جهان و آسیا را کسب کرده و در رقابت های پاراالمپیک ۲۰۱۶ نیز پس از ورزشکارانی از کشورهای مصر، چین و مکزیک مقام چهارم را کسب کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =